Excelde doldurulan bilgileri ilgili sekmeye kopyalama

Excel Vers. ve Dili
microsoft office 2003 türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
27-11-2020
Merhaba;
hazırlamış olduğum tabloda ilgili alanları doldurduğumda en son sütünda yazmış olduğum mahalle isimlerine göre sekmelere kopyalamasını istiyorum. böyle bir şey yapabilirmiyiz. Ben ilgili sayfaya üye bilgilerini girdiğimde yazmış oldğum bilgiler A mahallesi ie ilgili sekmeye B mahallesi ise ilgili sekmeye otomatik kopyalasın istiyorum. yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler.

Ekli dosyalar

Necdet

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 Türkçe
Merhaba,

İsteğinizi yapmak olası. Ama açıklamanız yetersiz.
"TÜMÜ" sayfasındaki verilerin tamamının mı yoksa her satır doldudulduğunda mı aktarılmasını istiyorsunuz.
Aktarıldıktan sonra "TÜMÜ" sayfasındaki verilerin silinmesi söz konusu mu?

Bunları sormamın nedeni ilgili sayfalarda mükerrer kayıtların olmasını engellemek için.

Excel Vers. ve Dili
27-11-2020
Tümü sekmesinin son sütünü olan not kısmında mahalle isimleri yazmaktadır. benim istediğim şu tümü sekmesini doldurduğumda not kısmına yazmış olduğum yada seçmiş olduğum mahelle ismine göre ayrıca ayrı bir sekmeyede kopyalasın istiyorum. Şuan ben excelde tümü sekmesine giriş yapıyorum daha sonra 26 mahalle için sekme oluşturup aynı girişleri o sekmeye yapıyorum. örnek excelde 2 adet mahalle açtım AKSOY VE ALAYBEY adında mesela tümü sekmesinde yazlıan satırlarda not kısmında ALAYBEY yazdığımda veya seçtiğimde alttaki ALAYBEY sekmesine de o bilgileri kopyalasın. yeni örneği ekliyorum baktığınızda daha iyi anlayacaksınız. ilginiz için şimdiden teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
27-11-2020
ben mi soramadım yoksa istediğim yapılamıyacak birsey mi anlamadım? yok mu yardımcı olacak birisi?