EXCEL VİDEO DERSHANE Bölümümüz

Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office 2010
Önceki mesajımda Altın Üye olmadığınıza göre yazmıştım, ancak mesajı gönderdikten sonra Altın Üyelik siparişinizi gördüm :)

Altın Üye olduktan sonra izleyeceğiniz Video Dershane bölümündeki videolar daha düşük çözünürlükte.
Çalışma Grubu Videoları daha yüksek çözünürlükte karşınıza çıkacaktır.

Çözünürlük düşük olduğu durumlarda bilgi aktarımında sorun olmaması için ilgili yere zoom yapılarak anlatım gerçekleştirilmiştir.
teşekkür ederim.

Excel Vers. ve Dili
2007
hocam videolar daha büyük ve belirgin olamazmıydı _? bence daha uzun örneklerle anlatım olsaydı daha eğitici olurdu...

saygılar

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
hocam videolar daha büyük ve belirgin olamazmıydı _? bence daha uzun örneklerle anlatım olsaydı daha eğitici olurdu...

saygılar
Merhaba,
Bu konuda daha önce de yanıt yazmıştım.
Videolar aslen Web sitemizde yayınlanmak üzere hazırlandı ve o yüzden açılma/izlenme sorunu olmasın diye boyutları olabildiğince düşürüldü.
DVD olarak satış tamamen üyelerimizin talebi ve hatta ısrarı ile gündeme geldi.

Ancak DVD ye olan talep bizi şaşırttı ve memnun etti.
Bundan sonra sadece DVD olarak satışa sunulmak üzere, iyi kalitede ve yüksek çözünürlüklü çalışmalar hazırlayacağız.

Bir kaç kişinin amatör ruh ile başlattığı forumumuz gelinen noktada istemesek bile ciddi ve profesyonel bir yapıya doğru gidiyor.

Değişimin önünde duramıyorsunuz.

DVD alarak, Altın Üye olarak, Zamanını foruma ayırarak ve öneride bulunarak destek veren herkese bir kez daha teşekkür ediyorum.

erdenek

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
EV:EXCEL 2010-TÜRKÇE
İŞ:EXCEL 2010-TÜRKÇE
hocam buradaki videoların aynısı DVD de var mı?

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Merhaba,
Video Dersane bölümündekiler DVD de var.
Çalışma Grubu bölümündekiler yok.

İyi Çalışmalar.

Excel Vers. ve Dili
2010
merhabalar benim bir sorum var bir türlü excelde yapamadım 3 sütun 7 satırdan oluşan bir hücrem var onu ben diğer sayfadaki bir hücreye aktarmak istiyorum örn. sayfa1 de 123 yazıyorsa sayfa2 de de 123 yazmasını istıyorum bir türlü yapamadım yardımcı olurdanız sevinirim.

Son düzenleme:

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
merhabalar benim bir sorum var bir türlü excelde yapamadım 3 sütun 7 satırdan oluşan bir hücrem var onu ben diğer sayfadaki bir hücreye aktarmak istiyorum örn. sayfa1 de 123 yazıyorsa sayfa2 de de 123 yazmasını istıyorum bir türlü yapamadım yardımcı olurdanız sevinirim.
Merhaba,
lütfen aşağıdakileri dikkate alarak sorunuzu tekrar sorun;

1- Sorularınız için yeni konu başlatın, başka konuların devamına soru yazdığınızda yanıt almanız çok düşük ihtimaldir.

2- Sorunuzu sorduğunuz bölüme dikkat edin.
Excel Soruları diye özel soru bölümü var. Bu yazdığınız bölüm ise "Video Dersane" ile ilgili konuların bulunduğu bölüm, yani soru sorulmaması gereken bir bölüm.

3- Sorunuzu 3. kişilerin anlayabileceği gibi net ve anlaşılır sorun.
Kendiniz konunun içindesiniz sorunuzu konuyu hiç bilmeyen biri olarak okuyun, eminim benim gibi siz de ne istendiğini anlamayacaksınız.
Eğer bir iş ortamındaysanız soruyu göndermeden önce bir iş arkadaşınıza okutun ve ne anladığını sorun.

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2007 Türkçe
Merhaba,

Video dersler hakkında bir gelisme var mı acaba?

Teşekkürler,

assenucler

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 TR 64 Windows 11 Home Single Language x64 TR
1 hafta önce "Altın Üye" oldum.

Yeni videolar yayınlandığını nasıl ve nereden takip edebileceğim?

Teşekkürler.

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Şu an site alt yapısı ile ilgili çalışamalar var, o nedenle yeni videolar yok.
Yeni video çalışmaları eklendiğinde forumun üst bölümünde Duyuru Panelinde görebilirsiniz.

Excel Vers. ve Dili
2010
Hazırlayan arkadaşlarımızın ellerine ve emeklerine sağlık.

İleri seviye excel bilgisine sahip olmama rağmen gerçek bir bilgi deryası olduğuna inanarak bugün altın üyeliğimi yaptırdım.

Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Excel Vers. ve Dili
2010
Amaç bilgi paylaşımı üye oluyoruz üye içerisinde bir altın üyelik daha ayrıcalıklı hizmet diyorsunuz.Site gelirleri için güzel bir uygulama fakat aynı zamanda iticide bir uygulama evet bende excell dahisi değilim ama MIS işinde çalışıyorum, birkaç bilgi paylaşmak veya belki beyin fırtınası yaparak yeni birşeyler öğrenmek veya öğretmek için uğramıştım. Emeğinize saygım sonsuz ama bilgi paylaşıldıkça güzeldir.

Ps: Yapmış olduğunuz üyelik sistemini kesinlikle yargılamıyorum yanlış anlaşılmasın gelirler için çok güzel bir uygulama ama bana ters sadece tşkler tekrar.

adadenizd

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
excel 2010-mac 2011
Hüseyin bey;

Kayıt esnasında ciddi olumsuzluk yaşamama rağmen sitenin güzelliklerinde faydalanmaya başladıkça yaşadığım sıkıntıları unutuyorum.

Bu güzel site için çok teşekkürler

Deniz

Excel Vers. ve Dili
Türkçe
Merhaba.Paylaşımların hepsi çok güzel.Ellerinize sağlık.Videoları siteden indirebiliyormuyuz.İndiriliyorsa nasıl.

Excel Vers. ve Dili
excel 2007 türkçe
excel 2010 türkçe
Konu anlatımı ve örnekler çok güzel. emeği geçen herkese teşekkür ederim..

Son düzenleme:

assenucler

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 TR 64 Windows 11 Home Single Language x64 TR
Bilgi istemi

Sayın Hüseyin Çoban,

Günaydın.

Bu yılın başında üye oldum. Video bölümüne yılbaşından bugüne değin ekleme oldu mu?

Teşekkürler. Hayırlı işler.

Saygılar.