Excel vba dosyası şifre kırma programları veya kodları hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Excel Vers. ve Dili
2003 TR
Arkadaşlar, VBA şifreleri gördüğünüz üzere kırılabiliyor. Şifre kıran programlar var. İllede bilgilerini gizlemek isteyenler DLL yöntemini kullanmalıdır. Kodlarda sürekli DLL'e gönderme yapmalıdırlar. Böylece çalışmalarına şifre koymak zorunda da kalmayacaklardır, çünkü şifreyi çözen kişi kodları görse bile asıl önemli kodlar DLL içinde gizlenmiş olacaktır.

Excel Vers. ve Dili
Excel2003
Arkadaşlar Merhaba

Burası , genel program oyun vb.download sitesi değil.Bu tip programlar yada bununla ilgili çalışmalar burada olsun.
Burası bilgi paylaşım yeri elbette.
Mademki excelpchi arkadaş bu çalışmanın şifresini bir şekilde unutmuş veya merak etmiştir ki bende unutmuş olduğunu varsayarak yada kodlarını incelemesi açısından kendisinin vermiş olduğu çalışmanın şifresiz halini ekliyorum.
Dediğim gibi şifresinin nasıl çözüldüğüne dair bir ip ucu vermiyorum.Yada bununla ilgili bir program sunmuyorum.Sadece çözülmüş çalışmayı ekliyorum.
Çalışması yarım ise bu çalışmasına devam edebilir diye düşünenerek çalışmayı iade ediyorum.

İyi çalışmalar
Selamlar,
Değerli Dostlar, ben konu olan arkadaşımıza gereken cevabı, özel mesajla bildirmiştim. Ama sanıyorum iyi niyet göstermedi. Tabiiki ben de şifre kırma ile ilgili bilgi sunmadım. Ancak benim algıladığım arkadaşımız olayı dediğini yürütme yarışı mantığıyla değerlendiriyor. Değilse bana teşekkür etmesi gerekirdi.

Zeki Gürsoy

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
Office 2019 (64 bit) - Türkçe
Konu kapanmıştır...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...