Excel Tabloda Bağlantılı Kopyalama

Tarikkk_

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2019
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
26-10-2028
Merhabalar. Excelde uzun zamandır yapmayı istediğim ama yapamadığım bir şey var sayfa 1 ve sayfa 2 de tane tablom var sayfa1 deki bir satırı sayfa2 deki tabloma bağlantılı yapıştırmak istiyorum. kopyalayıp yapıştırdığımızda bağlantılı yapıştır seçeneği olmuyor. sırf bu yüzden tabloyu normal aralığa dönüştürmek zorunda kalıyorum. bunu yapmanın bir yolu varmı acaba şimdiden teşekkürler

Bagcivan

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
office 2019 türkçe
11-10-2027
Merhaba,
Daha önce böyle bir kullanım yapmamıştım ama şu an ikinci tabloya veriyi almak istediğim hücreye, = ile başlayıp birinci tablodan gelmesini istediğim hücreyi tıkladığımda çalışıyor. Bir sorun göremedim. Birde böyle deneyebilir misiniz?

Tarikkk_

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2019
26-10-2028
Merhaba,
Daha önce böyle bir kullanım yapmamıştım ama şu an ikinci tabloya veriyi almak istediğim hücreye, = ile başlayıp birinci tablodan gelmesini istediğim hücreyi tıkladığımda çalışıyor. Bir sorun göremedim. Birde böyle deneyebilir misiniz?
cevabınız için teşekkür ederim tekli hücre kopyalamada olabilir ama yinede bazı hücrelerde hata verebiliyor ayrıca çoklu satır kopyalamada çok zahmetli iş bunun için sanırım tabloyu aralığa dönüştürmekten başka çare yok gibi bu konuyu internette çok araştırmıştım. sanırım bir çözümü yok belkide ihtiyaç duyulmayan birşey

netzone

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
🅾🅵🅵🅸🅲🅴
⎝365 64 Bit 𝙏𝙍⎠
🆆🅸🅽🅳🅾🆆🆂
⎝10 64 Bit 𝙏𝙍⎠
12-09-2027
Merhaba,

Sorunuzu örnek bir dosya üzerinde karşılaştığınız hatayı ve olması gerekeni belirterek sorarsanız daha hızlı ve net bir çözüme ulaşılabilir.

iyi çalışmalar.