Excel ile tabloda süz, seç ve aktar.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2007 TR
Sn. Baranseren
İlginize, bilginize, emeğinize sağlık. Olmuş, çalışıyor. Size ve ilgilenen tüm arkadaşlara teşekkürler.

Excel Vers. ve Dili
All Versions
Sn. Baranseren
İlginize, bilginize, emeğinize sağlık. Olmuş, çalışıyor. Size ve ilgilenen tüm arkadaşlara teşekkürler.
Excel içersinde programlama alternatifleri çok kısıtlı ama bu tür istekler kendimizii geliştirmemizi sağlıyor ben asla kaçmam bu tür işlerden genelde en zor işler en öğretici işler.

Tekrardan hayırlı olsun iyi çalışmalar.
( Kodlamada Önceki arkadaşların yaptığı süzme ve combo1 e alma kısmından yararlandım , listbox ekleme silme ve sayfaya aktarma modüllerini ekledim tek başıma bitirmiş değilim diğer arkadaşlarında emekleri var )

Excel Vers. ve Dili
Excel 2007 TR
Sn. Baranseren,
Yukarıda da belirttiğim gibi, mükemmel çalışıyor. Herşey tamam, belki ilerleyen zaman içinde bir takım geliştirmeler sözkonusu olur, eğer olursa yine bilginize başvuracağımı bilmenizi isterim. Size ve emeği geçen, ilgilenen herkese çok çok teşekkürler.

Excel Vers. ve Dili
All Versions
Sn. Baranseren,
Yukarıda da belirttiğim gibi, mükemmel çalışıyor. Herşey tamam, belki ilerleyen zaman içinde bir takım geliştirmeler sözkonusu olur, eğer olursa yine bilginize başvuracağımı bilmenizi isterim. Size ve emeği geçen, ilgilenen herkese çok çok teşekkürler.
: ) güncellemelerde de yararlı bilgiler öğrenebileceğimiz bişeyler düşünmeniz dileğiyle kolay gelsin

Baran SEREN
Construction Teacher & Analyst Programmer
( VB , VBA , VBScript , VB.NET , Delphi.Net , C# Senior Programmer )