Excel ile 5000 İngilizce Kelime Programı

sukruyilmaz1

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 365
Arkadaşlar Selamlar,

Bu site vasıtasıyla, Sayın Uzmanlarımızın bilgileriyle oluşturduğum "Excel İngilizce Kelime Çalışma Userformunu" istifadenize sunuyorum. Daha da geliştirilebilir sizlerin yardımıyla. Ayrıca Bu videoları youtube üzerinden paylaşıyorum. Abone olup destek olursanız sevinirim.

İyi günler dilerim.

Ekli dosyalar

Necdet

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 Türkçe
Merhaba,
Elinize emeğinize sağlık.

Dosyadan çıktığımda dosyanın kapandığını sandım ama kapanmamış olduğunu gördüm.
Ayrıca yeni sözcük eklemesine olanak verirseniz geliştirilmesine yardımcı olursunuz.

sukruyilmaz1

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 365
Merhaba,
Elinize emeğinize sağlık.

Dosyadan çıktığımda dosyanın kapandığını sandım ama kapanmamış olduğunu gördüm.
Ayrıca yeni sözcük eklemesine olanak verirseniz geliştirilmesine yardımcı olursunuz.
Teşekkür ederim Necdet bey. Listenin en altina kelime eklenince otomatik eklenmiş oluyor.

sukruyilmaz1

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 365
Exceli kapatmışsınız, nasıl ekleyebiliriz ki? Hele hele benim gibi bir acemi bunu nasıl yapsın, dimi ya? :)
Exceli göster CommandButton ekledim :)

Ekli dosyalar

Necdet

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 Türkçe
Exceli göster CommandButton ekledim :)

Elinize sağlık. Bundan sonraki aşama 1 ingilizce sözcük(ler) ve 5 yanıt, kişi o yanıtlardan birini seçecek, siz de doğru ya da yanlış diyeceksiniz. Kullanıcı da kaç soruda kaç doğru bildiğini öğrenecek değil mi?
Öyle tahmin ediyorum yani :)

sukruyilmaz1

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 365
Elinize sağlık. Bundan sonraki aşama 1 ingilizce sözcük(ler) ve 5 yanıt, kişi o yanıtlardan birini seçecek, siz de doğru ya da yanlış diyeceksiniz. Kullanıcı da kaç soruda kaç doğru bildiğini öğrenecek değil mi?
Öyle tahmin ediyorum yani :)
:) yani bu özelliği yapmak bence Size düşer Necdet bey. Beni aşar :):) Ama sizin örneklerinize bakarak yaparız inşallah :)

Necdet

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 Türkçe
:) beni de aşıyor hele hele bugünlerde. Ama bir yerlerden başlamak gerek değil mi?

sukruyilmaz1

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 365
:) beni de aşıyor hele hele bugünlerde. Ama bir yerlerden başlamak gerek değil mi?
Tamamdır Necdet Hocam ben gereken cevabı aldım :) excel.web.tr ustadımıza danışıp birşeyler yapacağız :)

Necdet

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 Türkçe
Süsleme işi size ait. Ayrıca olası yanıtları getirirken çift kayıt gelebiliyor, onu üşendiğimden yapmadım, ona da dikkat ederseniz güzel bir dosya olur.
Hep birlikte kullanırız :)

sukruyilmaz1

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 365
Bir de grafik ekleyeyim dedim :) Son hali böyle oldu
Sayın Necdet Bey Hocam, Kusura bakmayın geç gördüm bu mükemmel çalışmanızı. Excel içeriğine girdim eklediğiniz spreadsheet leri gördüm, grafikler vs süper olmuş. Emeğinize sağlık. Fakat Userform u çalıştıramadım. "Could not set the value property Invalid property value" hatası veriyor ve ekteki alanı sarıya boyuyor. :(

Ekli dosyalar