DAVA ve MÜVEKKİL TAKİP Programı

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 - Türkçe
Merhaba,

Hukuk Büro Otomasyonunun bir bölümü olan ve biraz değiştirilmiş şekliyle tamamen access ile hazırlanan DAVA ve MÜVEKKİL Takip programı ektedir. Tüm kodları açıktır.

Bu programla tüm davalarınızı ve müvekkil hesaplarınızı takip edebilir, gerekli raporları ve cari hesap extresini alabilirsiniz.

Programı, bilgisayarınızda, istediğiniz konumda çalıştırabilirsiniz.

Saygılarımla.

Ekli dosyalar

gitarisyen

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office 2003 Türkçe
Sayın İsmail Küçükşengün;

Gerçekten üzerinde ince ince, uzun uzadıya ve ayrıntılı olarak düşünülmüş, zengin içerikli bir Access uygulaması olmuş... Konuyla ilgili kişilerin çok işine yarayacağı bir gerçek... Ellerinize, beyninize, yüreğinize sağlık...

Excel Vers. ve Dili
Access 2019
Elinize sağlık İsmail Bey..

Bu çalışma mesleki uzmanlığınızı accesse taşımış olduğunuzun ispatıdır.

Saygılar..

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 - Türkçe
Sayın Gitarisyen ve Taruz;

Sizin gibi access üstadlarının beğenisini kazanmak beni sevindirdi.

Selamlarımla.

İsmail KÜÇÜKŞENGÜN Abi;
Okullarda icrası olan personellerden kesinti yapılabilecek şekilde de bir program yapsanız duacınız olurum vallaha.
İcra dairesi Giriş yeri; Personel Giriş Yeri; Okul Adı Giriş Yeri; Toplam Borç - Kesilen Tutar - Kalan Tutar vs.
Biraz da bizi düşün ÜSTAD'ım

Sağlıcakla

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 - Türkçe
İsmail KÜÇÜKŞENGÜN Abi;
Okullarda icrası olan personellerden kesinti yapılabilecek şekilde de bir program yapsanız duacınız olurum vallaha.
İcra dairesi Giriş yeri; Personel Giriş Yeri; Okul Adı Giriş Yeri; Toplam Borç - Kesilen Tutar - Kalan Tutar vs.

Sağlıcakla
Yapılabilir de. Fakat. İnanın işler yoğun. Zaman sorunu oluyor. İleride belki.
Ama siz yine de tablolar ve tablolarda olması gerekenlerin taslağını bi hazırlayın. Yardımcı olmaya çalşabilirim.

Excel Vers. ve Dili
işte excel 2003 Türkçe
evde excel 2007 Türkçe
Müthiş bir şey...

İsmail Bey, tebrikler ve teşekkürler...

Excel Vers. ve Dili
2003
Hukuk büro otomasyonu V 0.3 aktif olarak kullanıyorum.Memnunum.İçinde bir sürü bilgim var.Bu programa terfi etmeye cesaretim yok.Ama inceleyeceğim.Saygılar.Av.Alaaddin-Lüleburgaz

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 - Türkçe
Hukuk büro otomasyonu V 0.3 aktif olarak kullanıyorum.Memnunum.İçinde bir sürü bilgim var.Bu programa terfi etmeye cesaretim yok.Ama inceleyeceğim.Saygılar.Av.Alaaddin-Lüleburgaz
Dava ve Müvekkil takip, sizin kullandığınız programın sadece bir bölümü. Onun için Huk. Büro. Ot. V.3.'ü kullanmaya devam ediniz.

Bu Dava ve Müvekkil takip, Huk.Bür.Ot.nunu tam olarak kullanamayanlar içindir.

İsmail KÜÇÜKŞENGÜN Abi;
Sağlıcakla
-----------------------------------------------------------
Yapılabilir de. Fakat. İnanın işler yoğun. Zaman sorunu oluyor. İleride belki.
Ama siz yine de tablolar ve tablolarda olması gerekenlerin taslağını bi hazırlayın. Yardımcı olmaya çalşabilirim.
-----------------------------------------------------------
ÜSTADIM İsmail KÜÇÜKŞENGÜN;

Yukarıda ki açıklamanız doğrultusunda kendimce bir kabataslak hazırladım. İnşallah yardımınız ile biz mutemetlerde bir icra programına sahip olacağız.
Hakkınızı Helal Edin

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 - Türkçe
Programdaki Raporların sağ klik, yazdır vs. menülerinin çıkması için:

Shift tuşuna basılı açın.
Araçlar> Başlangıç >
KISMINDAN : Tam Menü İzni ve Varsayılan Kısayol Menüleri İzni bölümlerini işaretleyip, kaydedip kapatınız.

Excel Vers. ve Dili
visual
Merhaba,

Hukuk Büro Otomasyonunun bir bölümü olan ve biraz değiştirilmiş şekliyle tamamen access ile hazırlanan DAVA ve MÜVEKKİL Takip programı ektedir. Tüm kodları açıktır.

Bu programla tüm davalarınızı ve müvekkil hesaplarınızı takip edebilir, gerekli raporları ve cari hesap extresini alabilirsiniz.

Saygılarımla.
Kardeş,

Paylaşımın için çok teşekkürler...

Excel Vers. ve Dili
2010 versiyon
Merhaba,

Saygılarımla.

Merhaba, dosyayı ben mi açamıyorum sorun bende m acaba ?

Excel Vers. ve Dili
Windows 10 Pro 64 bit
Office 2016 Professionel Plus 64 bit
konuyu hortlattım ama tek sorunu ana sayfaya git butonuna tıklayınca bu buton çalışmıyor.