Çözüldü ComboBox "Rowsource" Hakkında

yesimgurol

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2016,32bit
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
18-11-2024
Merhaba,
Forumlarda yer alan örnek dosyalardan faydalanarak oluşturmaya çalıştığım çalışma sayfamda Userform da yer alan bir adet Combobox nesnesi mevcut ve özellikler kısmında yer alan "Rowsource" kısmına "DepoGırıs!B2:B1000" bu şekilde tanımlama yaptığımda istenilen veriler gösteriliyor. Fakat sorunum şu ki; belirtilen sütunda yenilenen değerler oluyor acaba combobox nesnesi üzerinde bu yenilenen değerlerin görünmemesi için ne yapılabilir.

yesimgurol

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2016,32bit
18-11-2024
Selamlar

Ekteki dosyayı inceler misiniz?
kendi dosyanıza uyarlayabilirsiniz
Sayın Mdemir63,
Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim. 2 nolu mesajınızda yer alan örnek çalışma tam istediğim gibi aslında fakat kendi dosyama uyarlamaya çalışsamda uyarlayamadım maalesef:-( Oluşturmaya çalıştığım dosyada uyarlamaya çalıştığım bir çok kod oldu ve karıştırdım fazlasıyla:-(

O açıdan örnek dosyamı eklemek istedim. Dosyamda ANA MENÜ sayfasında userform açan buton mevcut form açıldığında form üzerinde STOK GİRİŞ ve STOK ÇIKIŞ kısımları var ve burada ComboBox7 ve ComboBox11 nesnelerinin yenilenen verileri göstermemesini istiyorum.

Ekli dosyalar

yesimgurol

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2016,32bit
18-11-2024
Çok teşekkür ederim Sayın Mdemir, evet oldu istediğim şekilde emeğinize sağlık. Saygılarımla.

Mdemir63

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ofis2010 32Bit Türkçe
19-02-2026
Rica Ederim.
İyi Çalışmalar