Çalar Saatli Maarif Takvimi 2008

Excel Vers. ve Dili
Access 2019
Değerli arkadaşlar..

Beğenmenize sevindim.. Güle güle kullanın :hey:

Excel Vers. ve Dili
access
Sayın Taruz hocam
Alarmın müziğini değiştiriyorum ancak sadece sizin a ismindeki müzik çalıyor neden bizim eklediğimizi müzikte çalmıyor benim müziğimin ismini a yaptım yine olmadı ,kodlarını yerinde değiştirdim olmadı ,ismini acaba bir sırrı varmı yoksa özellik ayarlarında dikkat etmem gereken önemli bir durummu var yada müziğin uzunluğu önemlimi ? yardımcı olursanız sevinirim kolay gelsin

Excel Vers. ve Dili
Access 2019
Merhaba sayın celoy..

Sizin ses dosyanızı (isminide a yaptınız madem) programın olduğu klasör içerisine yerleştirmeniz yeterli. Tabi ses dosyanızın wav uzantılı olduğunu kabul ediyoruz.;)

Excel Vers. ve Dili
Access 2019
Merhaba arkadaşlar..

Alarmda mp3 uzantılı melodi/şarkı çalmasını isteyenler ekteki formu programın içerisindeki aynı adlı (zilli) formla değiştirsinler. Eklediğim fom üzerindeki Windows Media Player özelliklerinden mp3 dosyanızın yolunu belirleyin tamamdır..

Tekrarlamakta fayda var...

Değiştirmek istediğiniz dosya wav uzantılı ise buna gerek yok.

Selamlar..

Excel Vers. ve Dili
access
Sayın Taruz Tamam işin sırrı wawdaymış:mrgreen:

Excel Vers. ve Dili
access
hocam ben birşey daha sormak istiyorum,bilgisayarı kapatıp açtığımızda proğram otomatik açılsa ve sağ alt köşede açılan saat şekli ile açılsa olmazmı ben bunu merak etmiştim ,illa tekrar açmamızmı gerekiyor,ben bilgisayarı açtığımızda otomatik proğram başlaması lazım,böyle olması mümkünmüdür

Excel Vers. ve Dili
Access 2019
Tabi; bunu yapabiliriz..

Program ilk açıldığında küçük saatin ekrana gelmesi için başlangıç ayarlarında SAAT111 adlı formu belirleyin.. (tabi küçük saatle takvimin formül bağlantılarını ayarlamanız da lazım. bunu siz yapabilirsiniz;))

Bilgisayar açıldığında otomatik olarak açılması içinde programın kısa yolunu Başlangıç klasörüne yerleştirin..

Excel Vers. ve Dili
access
sayın Taruz dediğinizi deneyeçceğim ayrıca arkadaşlara lazım olur diyle elimde bulunan birkaç waw dosyası ekledim belki birin işini görür:mrgreen:

Excel Vers. ve Dili
office 2003 prof.tr
Sayın Taruz,
Emeğinize sağlık, paylaşımınız için de teşekkür ederiz.

KuTuKa

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office LTSC Pr. Pl 2021 - 64 bit Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
19-03-2029
sayın tarus teşekkür ederim.
çok güzel olmuş artık cep telefonlarının ajanda kısmını kullanmamıza gerek kalmadı :=))

ilerde otomatik mail özelliği de eklersiniz.

iyi günler

tamer42

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Office 2013 İngilizce
Sn. Taruz ;

Gerçekten süper bir çalışma; bu tip projelerinizi bizlerle paylaşımınız için en içten teşekkürlerimi sunarım....

Form daki arka plan resmi çok hoşuma gitti, kendi projelerimizde kullanabilmemiz için bu veya benzeri resimler varsa paylaşabilirmisiniz.

İyi Pazarlar...

Excel Vers. ve Dili
Access 2019
Merhaba..

Arkadaşlar, ben teşekkür ederim.. Beğenmenize sevindim..

Sayın KuTuKa..

E-posta ne derece gerekli olur emin değilim ama olmayacak bir şey değil tabi. Ha belki doğum günü vs. türü hatırlatmalarda işe yarayabilir.. Seneye artık ;)

Sayın tamer42..

Arka plan resmi ne yazık ki hazır bir şablon değil. Kendi imalatım ;)

Projenizi özgün bir hale sokmak istediğinizde bu tür detaylar çok önemli.. Webte özel bir şey bulabilmeniz çok zor oluyor. Bulduklarınızda ya projenizin genel temasına uymuyor ya da çok basit kalıyor.

En güzeli hayal gücümüzü kullanarak kendimiz hazırlamak. Bu inanın hiçte zor değil.

Mesela ben, beğendiğiniz arka planın büyük bir kısmını, garip gelebilir belki ama Excelde hazırladım ;)

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
görsel ve işlevsel olarak çok güzel olmuş ellerinize sağlık.
foruma renk katıyorsunuz.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2007 - Türkçe
Çok güzel bir program. böyle bir programı yapmak ve de bedava dağıtıyor olmak fazlasıyla erdemlice bir davranış. tebrik ederim.

gitarisyen

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office 2003 Türkçe
Sayın Taruz;

Alarmlı takviminizi bilgisayarıma indirmeden önce mesaj yazdığımı, fakat indirdikten sonra yazmadığımı fark ettim. Fırsatını bulmuşken hem yazayım, hem de bu harika çalışmanız için teşekkür edeyim dedim tekrar.

Bu arada Sayın celoy gibi benim de programı indirir indirmez ilk işim, müziği değiştirmek oldu. Uykum çok ağır olduğundan sizin çalışmanızdaki alarm beni uyandırmazdı. :D :D Ben de gayet gürültülü bir müzik koydum. :D Şimdi her sabah olmasa da genellikle sizin programınızın kendi yerleştirdiğim müziğiyle uyanıyorum. Ne diyeyim? Ellerinize, emeğinize, yüreğinize sağlık...

Excel Vers. ve Dili
2003 Türkçe
Sayın Taruz,
Tebrik ederim, enteresan bir çalışma. Paylaşım için çok teşekkür ederim...

Excel Vers. ve Dili
EXCEL 2003 TR
Sayın Taruz öncelikle tebrik ederim çok güzel bir çalışma olmuş emeğine sağlık Ben Access'te yeni olduğum için ne kodlara ulaşabildim ne namaz vakitlerini değiştire bildim nede aşağıdaki mesajı çözebildim Bunları acemi düzeyinde anlata bilirseniz sevinirim...
Tabi; bunu yapabiliriz..

Program ilk açıldığında küçük saatin ekrana gelmesi için başlangıç ayarlarında SAAT111 adlı formu belirleyin.. (tabi küçük saatle takvimin formül bağlantılarını ayarlamanız da lazım. bunu siz yapabilirsiniz;))

Bilgisayar açıldığında otomatik olarak açılması içinde programın kısa yolunu Başlangıç klasörüne yerleştirin..
Kolay gelsin Paylaşım için teşekkürler

Excel Vers. ve Dili
Access 2019
Değerli arkadaşlarım, ilginiz ve övgüleriniz için çok teşekkür ederim.

Sayın MERDAG..

Takvimi açarken shift tuşuna basarak açın. Araçlar menüsünden Başlangıçı seçin. Form Sayfa Görüntüleden SAAT111 i seçin.

Selamlar..