Soru Araçlar için çizelge(Zamanlı ve kaydırmalı)

Excel Vers. ve Dili
Excel
Hocalarım Merhabalar ;
Bir tablo hazırlamak istiyorum epey uğraştım fakat işin içinden çıkamadım,
Konu 27 Araç var - Bu araçların 13 tanesi A Noktasından B Noktasına gidiyor ( Zamanlı Örneğin 5'er dk aralıklı)
Diğer 14 Araçta B Noktasından A Noktasına gidiyor
Bahsettiğim gibi bi tablo veya çizelgeye ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim iyi günler dilerim

Excel Vers. ve Dili
2003
Merhabalar, foruma hoşgeldiniz. İstediğinizi daha net ifade edin ve mümkün ise örnek bir dosya ile destekleyiniz.
Bu şekilde cevap almanız daha kolay olacaktır.

Excel Vers. ve Dili
Excel
İlginiz için teşekkür ederim,
Benim yapmış olduğum tablo bu şekilde
Örneğin Tablo'da 27 Araç var, Bu araçlar örneğin A Araç Sabah 09:00'da Hastahane'den kalkar B Araç 09:00'da Merkezden kalkar.
Bunun tablosunu yapmayı denedim ama sanırım istediğim gibi olmadı.

Excel Vers. ve Dili
2003
Sayın Mr.Efe,
Eklediğiniz resimde sadece rakamlar görünüyor. Ne saat belli, ne araç numarası, ne hastane, ne de merkez.
Bu şekilde yardımcı olmak çok zor.

Resimde 27 satır ve sütun var. Kırmızı sütun öğle arası mı ? Mevcut rakamlar araç numaraları mı? Örneğin 195 rakamı. Sağa ve aşağı doğru kaydırarak ilerletmişsiniz. (Sanırım arkasından yeni araçlar yola çıktıkça ilerlemiş) Sona geldiğinde ne olacak ? Başa geri mi dönecek ? Saatlerin ne önemi var ? 27 aracın kaç tanesi hastaneden, kaç tanesi merkezden kalkıyor ? ve benzeri....

Lütfen örnek dosya ekleyiniz ve orada ne olmasını istediğinizi daha açık anlatmaya çalışınız.
Örnek dosyayı, dosya.tc gibi bir upload sitesine upload edin, oradan aldığınız linki burada paylaşınız ki, dosyanızı görebilelim ve yardımcı olmaya çalışalım.