Altın Üyelik

Üyelik aidatı olan 29,50 ytl Yapı kredi bankasına şu an itibarı ile yatırılmıştır.

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Sevgili yurttas,
desteğin için teşekkürler.

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Sevgili Zeki Gürsoy,
desteğin teşekkür ederim.

Excel Vers. ve Dili
excell2016-2019 türkçe
ben fiyatı cok yüksek buldum türkiye şartlarında bir kereliğine mahsus olsa tamam ama her sene odenmesi bence dogru degıl.

S.Yiğit

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2019 TR
ben fiyatı cok yüksek buldum türkiye şartlarında bir kereliğine mahsus olsa tamam ama her sene odenmesi bence dogru degıl.
Valla Gülerim..:mrgreen:

Ben sana senede 100 ytl vereceğim sende bana Excel öğreteceksin. Yada varmı öyle tanıdığın Excel ustası??

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 TR
Sayın Osman bey,fikrinizi söylemek doğal hakkınızdır.Belki sizin şartlarınıza uygun değildir,olabilir.Dediklerinizi hoş karşılamak gerekir.

Ama bakıyorum mesajınız "Rakam 2-yi " gösteriyor,bende bundan şunu çıkarıyorum,bu sitenin değerini bilmiyorsunuz demektir ve buradaki yüzünü görmediğin kişilerle internet arkadaşlığı kuruyorsun ve bu arkadaşlar çok saygı ve değerli.

Hata burada öyle hocalarımız var ki ayakta alkışlanacak kişilerdir her zaman Hz HIZIR gibi imdada koşanlardır bu kişiler.

Bu güzel imkanı sağlayan excel.web.tr yönetimine ayrıca Hüseyin beye binlerce teşekkür ve dualarımızla nice başarılar dilerim.

Mecnuna sormuşlar Leyla o kadar güzel değil ki Mecnuna dönmüşsün.Cevabıda şu olmuş Mecnunun,siz birde benim gözümle bakın.

Evet Osman bey sizde bizim gözümüzle bakarsanız değil bu rakam,iki katını vermeye çalışacaksınız ve gelin bir olalım fazladan öğrenelim .İyi çalışmalar

Not. Size illede verin diyen de yok.Osman bey, biz öderiz sizler faydalanın bu sitemizin, arkadaşlarımızın hoş görüsü.Veremediğiniz için üzülmeyin ama forum Yönetiminide üzmeyin,yıpratmayın.

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
MS OFFiCE 2010 - İngilizce
altın uyelik ozelliklerine baktım aman aman bi ozellik yok, ama sırf bu guzel foruma yardım etmek amacıyla altın uyelik almak istiyorum.

Excel Vers. ve Dili
2000,2003,2007
osman68 merhaba,

Hüseyin bey’in yapmış olduğu açıklamaları okumadığınız her kelimenizden belli oluyor.Ayrıca şunuda belirtmek isterimki kimseyi zorla altın üye yapmıyorlar.

Altın üyelik ister normal üyelikten çok çok farkı olsun ister hiçbir farkı olmasın bizler Hüseyin bey’e yani excel.web.tr’e elimizden gelen desteği her daim göstereceğiz.

Şunu bilmenizi isterimki burası son derece seviyeli , saygılı ve anlayışlı bir forum’dur.

Kimi zaman paradan daha önemli şeyler vardır.Dosluk gibi işte bizde bu kavram var.

İyiki varsın excel.web.tr
iyiki varsın Hüseyin bey
iyiki varız forum üyeleri.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2016
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
31/01/2018
Sayın Hüseyin Bey;
Mesajlarımdan da anlayacağınız üzere ben foruma çok fazla girmiyorum.Fakat forumdan çok ama çok memnunum.Sadece foruma dolayısıyla sizlere destek amacıyla 12.12.2008 saat 16.00 da İş Bankası Konya Yunak şubesinden Hasan DİNÇ isimli arkadaşın hesabından bankamatik ile e-mailime gönderdiğiniz işbankası hesap numaranıza Hüseyin KULAKSIZ adına 25 ytl yatırılmıştır.Çalışmalarınızın ve başarılarınızın devamını diliyorum.Selam ve Sevgilerle.deliceli.Not:destek amacı olduğu için fatura istemiyorum.TEŞEKKÜRLER.

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Sayın Hüseyin Bey;
Mesajlarımdan da anlayacağınız üzere ben foruma çok fazla girmiyorum.Fakat forumdan çok ama çok memnunum.Sadece foruma dolayısıyla sizlere destek amacıyla 12.12.2008 saat 16.00 da İş Bankası Konya Yunak şubesinden Hasan DİNÇ isimli arkadaşın hesabından bankamatik ile e-mailime gönderdiğiniz işbankası hesap numaranıza Hüseyin KULAKSIZ adına 25 ytl yatırılmıştır.Çalışmalarınızın ve başarılarınızın devamını diliyorum.Selam ve Sevgilerle.deliceli.Not:destek amacı olduğu için fatura istemiyorum.TEŞEKKÜRLER.
Ödeme gelmiş teşekkürler.
Altın Üyeliğinizi onayladım.

Ancak faturayı mutlaka kesmeliyim.
Bana email ile fatura bilgilerini gönderirseniz memnun olurum.

Excel Vers. ve Dili
Excel-2007 Türkçe
Hüseyin bey merhaba foruma destek için banka hesap numaranızı e-malime göndere bilirmisiniz
(ahmetcelik.ant@gmail.com)

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Hüseyin bey merhaba foruma destek için banka hesap numaranızı e-malime göndere bilirmisiniz
(ahmetcelik.ant@gmail.com)
Merhaba,
ilk mesajımdaki linkten sipariş verirseniz ve ödeme türünü Havale olarak seçerseniz, hesap bilgileri otomatik olarak emailinize gelecektir.
Bu yolla fatura bilgilerinizide girebileceğiniz için sipariş girilirken bu yolu tercih ediyorum.

Teşekkürler.

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Sevgili Uzmanımız AS3434 'e desteği için teşekkür ediyorum.

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Sayın komutan63,

Teşekkür ederim.

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Sayın sancak125,
Teşekkür ederim.

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Sayın kuvari,
Altın Üyeliğiniz hayırlı olsun.
Teşekkür ederiz.

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Sayın EKREM1661,
Altın Üyelik ödemenizi aldım.

Mevcut Altın Üyeliğinizi 1 yıl daha uzattım.
Tekrardan foruma destek olduğunuz için teşekkür ederim.