Altın Üyelik

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 TR
Merhaba Hüseyin Bey,
bu gün giriş yaptım altın üye değilsiniz diyor. acaba 5 yıllık üyeliğim mi sona erdi. Altın üyelik bitiş tarihini hatırlamıyorum. Bilgilendirirsniz sevinirim. teşekürler.

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Merhaba Hüseyin Bey,
bu gün giriş yaptım altın üye değilsiniz diyor. acaba 5 yıllık üyeliğim mi sona erdi. Altın üyelik bitiş tarihini hatırlamıyorum. Bilgilendirirsniz sevinirim. teşekürler.
Günaydın,
07.02.2014 tarihinde aldığınız 5 yıllık üyelik bir kaç gün önce bitmiş görünüyor.
Bundan daha sonra aldığınız bir üyelik varsa bilgi verin, bizim kayıtlarda bir hata olabilir mi diye inceleyelim.

Saygılarımla

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 TR
Günaydın,
07.02.2014 tarihinde aldığınız 5 yıllık üyelik bir kaç gün önce bitmiş görünüyor.
Bundan daha sonra aldığınız bir üyelik varsa bilgi verin, bizim kayıtlarda bir hata olabilir mi diye inceleyelim.

Saygılarımla
Teşekürler Hüseyin bey,
üyeliğimin bitiş tarihini bilmiyordum. ilginizi için teşekkür ederim. yeni üyelik yapacağım. teşekürler.

Excel Vers. ve Dili
excel 2003
Merhaba!
1 yıllık altın üyelik için kasaya gittim. mail ve şifremi yazdım. Ancak mail veya şifre hatalı mesajı geliyor. İşlem yapamıyorum.

Yardımcı olabilirmisiniz?
Teşekkürler

ElitNET

Admin Yardımcısı
Admin
Excel Vers. ve Dili
2007 Türkçe
Merhaba!
1 yıllık altın üyelik için kasaya gittim. mail ve şifremi yazdım. Ancak mail veya şifre hatalı mesajı geliyor. İşlem yapamıyorum.

Yardımcı olabilirmisiniz?
Teşekkürler
Merhaba,
Ödeme aşamasında istenen şifre diğer alışveriş sitelerindeki gibi müşteri hesabının giriş bilgileridir. Forum şifreniz alanda tanımlı değil. Kasada müşteri kaydı oluşturabilir yada üye olmadan hızlı ödeme seçeneği ile siparişinizi tamamlayabilirsiniz.