Access te araç takip programı

Excel Vers. ve Dili
exel 2003 tr
exel 2007 tr
Haklısın

Ekteki programda şifre yoktur eskisindede yoktu ama tekrar ekliyorum
sayın nalsapta göndermiş oldugunuz dosyaları inceledim zor bir tarafı yok yapılmayacak bir istek degil ama bu güne kadar çok kişiye yardımcı oldum inanın gece uykumdan oldum ama ahde vefa denen bir olay var işi biten arayıp sormuyor bir daha sen saatlerce ugraş bir teşekkür bile yok siz olsanız ne yaparsanız karar verdim sadece yol gösterecem ben bu formdan ögrendim ne ögrendiysem sizde araştırın örnekleri soruları kusura bakmayın
Sende haklısın semendifer arkadaşım işi bitince kimse aramaz sormaz olur bende 1 aydır tatildeydim düğün yaptım bana mükerrer plaka ve kayıtları nasıl nasıl yapabileceğim konusunda biraz yol gösterirsen sevinirim

Excel Vers. ve Dili
2003
Güzel bir programa benziyor aslında ama ilk sayfalardan indirince şifre istemişti ama sonra verilen linklerden indrdim bu kezde saatle ilgili bir hata penceresi açılıyor başlangıçta, visual basic te pencereler faln çıkıyor, Birde firma logosu olan kısmı nasııl değiştirebilriz programla ilgili bilgisi olan varsa uzaktan bağlantıyla yardımcı olabilirmi acaba?

Excel Vers. ve Dili
2007 türkçe
Dostum programı indirdim çok güzel yalnız sekmelere tıkladığımda hiçbirşey çıkmıyor?? görüntüden ibaret kalıyor.? program mı ölmüş nasıl çalışacak bu program. yardım ederseniz sevinirim.

Excel Vers. ve Dili
excel 2010
Simendifer emeklerinize sağlık.

Sayın simendifer öncelikle hazırladığınız Araç takip programı için ellerinize sağlık. Çok güzel ve kullanışlı olmuş, kullanıyoruz ve her seferinde hayır duası ediyoruz size. Yalnız bir ihtiyacımız daha var bu programda, araçların aylık km bilgilerini de takip edebilirmiyiz. Böyle bir şey tarafınızdan ilave edilebilirmi. Saygılar.

Excel Vers. ve Dili
c++
Hocam gerçekten Süpersin Allah Razı olsun elin ayağın dert görmesin

Excel Vers. ve Dili
türkçe
sayın arkadaş
eline sağlık çok teşekür ederim.
ilk açılışta

Compile error:
Cant find project or library

diye hata veriyor
vaktiniz olduğu zaman ilgilenebilirmisiniz

Teşekkürler !

Gönlüne ve emeğine sağlık şimendifer arkadaşım. Teşekkür ediyor, başarılarının ve çalışmalarının devamını diliyorum !

Excel Vers. ve Dili
Excel 2007 - Türkçe
Ben bunu vb.net 2008 le sql e bağlayacağım tablo bilgileri gerekiyordu çok sağol arkadaş :))

Excel Vers. ve Dili
t0rkçe 2007
Araç yaıt takip

İyi günler arkadaşlar,
Ben siteye tesadüfen araçlarımın yakıt tüketim ve kayıtları için googleb dan program aramsı yapıyordum ve sitenize geldim ve kayıt oldum. Gerçekten oldukca faydalı bir site olduğunu gördüm ve karşılıksız herkes herşeyden faydalanıyor.Araç yakıt programını indirdim fakat heralde bazı eksiklikleri var veri tabanına zararlı diyerek açmıyor aktifleştir diyorum ama her açtığımda bunu istiyor bunun kolayı varmı arkadaşlar veyahut elinde daha güzel hazırlanmış vvarsa bana verişrlerse çok sevinirim. Yardımlarınız için şimdiden herkese çok teşekkürler allah herkesden razı olsun. Saygılarımla
pediat@msn.com

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
Access 2019
Merhaba..

Access Güvenlik - Makro ayarlarınızdan Düşük seçeneğini onaylayın uygulama sorunsuz açılır..

Excel Vers. ve Dili
t0rkçe 2007
araç takip

değerli kardeşim dediğinizi yaptım fakat program yinede bozuk çalışıyor bu programın düzgün çalışan dosyası olan arkadaş varsa bana gönderirse sevinirim. Saygılarımla

Excel Vers. ve Dili
türkçe
bu programı ben göremiyorum bana yardımcı olabilirmisiniz....

Excel Vers. ve Dili
2007 excel kullanıyorum
şimendifer sana teşekkür ederim eğer bu proğramın yeni versiyonu varmı çünkü ben bir resmi dairede kiralık araçlardan sorumluyum ve onların km.takip ediyorum eğer km leride takip eden bir proğram varsa sevinirik şimdiden teşekkürler