..::.. 14 Haziran 2014 - İleri Excel Eğitimi ..::..

Murat OSMA

Altın Üye
Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 TR-EN
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
31-12-2028
14 Haziran 2014 Cumartesi günü ZİNCİRLİKUYU'da gerçekleştireceğimiz İleri Excel Eğitimine katılmak veya eğitim ile ilgili bilgi almak isteyen üyelerimiz, bu konu altında sorularını sorabilir.

İlaveten; eğitimle ilgili detaylı bilgiye kurumsal sayfamızdan da ulaşabilirsiniz http://kurumsal.excel.web.tr/index.php?id=45

Murat OSMA

Altın Üye
Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 TR-EN
31-12-2028

Bilgi: 14 Haziran 2014 Cumartesi günü ZİNCİRLİKUYU'da gerçekleştireceğimiz İleri Excel Eğitimine katılmak isteyen üyelerimiz için SON 2 GÜN !

Eğitimle ilgili detaylı bilgiye kurumsal sayfamızdan da ulaşabilirsiniz; http://kurumsal.excel.web.tr/index.php?id=45

Excel Vers. ve Dili
2007
Murat osma bu sefer katılamayacağım ama başka sefer için bazı bilgiler gerekiyor kurumsal sitede bulamadığım.
Eğitmenler hakkında bilgi bulamadım bunlar kimler sadece sizmisiniz.
Hakkınızda google arama yaptım ama forum siteleri hariç pek fazla bir şey bulamadım.
5 saatlik sürede katılımcılara ne konular hakkında bilgi vereceksiniz
Bu eğitiminizin katılımcılara ne katacağınızı düsünüyorsunuz
Ülkemizde maaşlar pek fazla yüksek olmadığından 150 liralık gibi bir ücrete değecekmi
Eğitmenler hakkında daha fazla bilgi işlenecek konular hakkında daha fazla bilgi verebilirmisiniz.

Murat OSMA

Altın Üye
Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 TR-EN
31-12-2028
Murat osma bu sefer katılamayacağım ama başka sefer için bazı bilgiler gerekiyor kurumsal sitede bulamadığım.
Eğitmenler hakkında bilgi bulamadım bunlar kimler sadece sizmisiniz.
Hakkınızda google arama yaptım ama forum siteleri hariç pek fazla bir şey bulamadım.
5 saatlik sürede katılımcılara ne konular hakkında bilgi vereceksiniz
Bu eğitiminizin katılımcılara ne katacağınızı düsünüyorsunuz
Ülkemizde maaşlar pek fazla yüksek olmadığından 150 liralık gibi bir ücrete değecekmi
Eğitmenler hakkında daha fazla bilgi işlenecek konular hakkında daha fazla bilgi verebilirmisiniz.
Selâmlar,

Soru: Eğitmenler hakkında bilgi bulamadım bunlar kimler sadece sizmisiniz.
Cevap: Kurumsal sayfamızdaki her eğitim sayfasında; Eğitim Bilgileri - Konular (Eğitim İçeriği) ve Eğitmen hakkında gerekli bilgiler mevcuttur.

Mesaj: Hakkınızda google arama yaptım ama forum siteleri hariç pek fazla bir şey bulamadım.
Cevap: Başka ne bulmayı ümit ediyordunuz bilmiyorum ama, yukarıda da belirttiğim gibi; gerekli bilgileri kurumsal sayfamızdaki Eğitmen başlığında bulabilirsiniz.

Soru: 5 saatlik sürede katılımcılara ne konular hakkında bilgi vereceksiniz
Cevap: Öncelikle eğitim süremiz 5 saat değil, 7 saattir (10:00 - 17:00). Yine eğitim içeriğini, kurumsal sayfamızdaki Konular sayfasında görebilirsiniz. Eğitim sonunda bu konuların tamamını işlemiş ve uygulamalı örnekler üzerinden öğrenmiş olacaksınız. İlaveten açıklama yapmak gerekirse; Excel'de kullanılabilecek tüm özellikler hakkında anlatım yapılmaktadır. Bu özelliklerin neler olduğu yine kurumsal sayfamızdaki Konular başlığında belirtilmiştir.

Soru: Bu eğitiminizin katılımcılara ne katacağınızı düsünüyorsunuz
Cevap: Bilen ile bilmeyen arasındaki fark ne ise; eğitim bittiğinde siz de kendinizi o derecede farklı hissedeceksiniz. Excel'i bilmek, kişiye firmada ve kendi içerisinde her zaman artı değer kazandırmıştır. En basit ifadeyle; artık yardım isteyen olmaktan sıyrılıp, edindiğiniz bilgiler sayesinde yardım eden konumuna geçiş yapmış olacaksınız.

Soru: Ülkemizde maaşlar pek fazla yüksek olmadığından 150 liralık gibi bir ücrete değecekmi
Cevap: Öncelikle eğitim ücreti 150 lira değil, KDV dahil 129 liradır, net konuşmakta fayda var. Bu eğitimin size kazandıracakları yanında 129 lirayı düşünmeyeceğinize eminim. Eğer sadece işin maddi yönünü düşüneceksiniz; diğer eğitim veren firmalardan da bilgiler alabilir, Eğitmen, Eğitim içeriği ve Ücret konularında mukayese yapabilir ve size en uygun olduğunu düşündüğünüz firmayı tercih edebilirsiniz.

Soru: Eğitmenler hakkında daha fazla bilgi işlenecek konular hakkında daha fazla bilgi verebilirmisiniz.
Cevap: Eğitmen(ler) hakkında daha fazla bilgiden kastınız nedir açıkçası bilemiyorum ama size gerekli tüm bilgiler kurumsal sayfamızda mevcuttur. Eğitim içeriği ile ilgili daha detaylı bilgi istiyorsanız da; telefon numaram kurumsal sayfamızda mevcut, dilerseniz siz arayın ya da bana özel mesajla telefonunuzu bildirin size daha detaylı açıklama yapayım.

Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Hoşça kalın.