Yeni Çalışma Kitabı Oluştur. Sayfa 1'i olduğu gibi kaydet.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Excel Vers. ve Dili
tr/2003
Sn Zeki Hocam; Hazırladığımız formu,Butonla o günün tarihiyle yeni sayfa ilave etsin ve o sayfaya aktarsın....şimdiden teşekkürler

Excel Vers. ve Dili
2003 tr
Sn.Zeki hocam ilginize çok teşekkür ederim......
Biraz geç kaldım ama kusura bakmayın....

Excel Vers. ve Dili
Excell 2002
bu şekilde bende bir soru sormuştum ama sanırım yanlış yere acmışım diğer excel soruları icinde formul yardım diye

dosyaya veriler girdikden sonra cıktısını alıp temizletiyorum sayfayı ama bilgiler girildikden sonra bir tuş ile başka bir excell dosyasında verileri liste halinde kayıt etmesi gerekiyor !
----------
dosyları ikinci kez eklemiyorum ! diğer yerde var diye ama Formül Yardım

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
2003 tr
bu şekilde bende bir soru sormuştum ama sanırım yanlış yere acmışım diğer excel soruları icinde formul yardım diye

dosyaya veriler girdikden sonra cıktısını alıp temizletiyorum sayfayı ama bilgiler girildikden sonra bir tuş ile başka bir excell dosyasında verileri liste halinde kayıt etmesi gerekiyor !
----------
dosyları ikinci kez eklemiyorum ! diğer yerde var diye ama Formül Yardım
Sn yunusemren gönderdiğiniz dosyayı bir inceleyeyim dedim ama hiç birşey anlamadım...

Excel Vers. ve Dili
Excell 2002
yeniyetme anlamadın nedir yanlız şu var nakliye2 diye eklenen dosya hakkında bir sorum var ilk sordugum soruyu çözümledim :)
şu andaki sorum girilen bilgilerin başka bir xls dosyasına kayıt edilmesi silinse bile orada kayıtlı olması !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...