Yazdıgım tarihi ait olduğu tarih sayfasına atsın

Excel Vers. ve Dili
Ms Excel 2007 Tr
arkadaşlar mrblar.

düşün çıkamadım işin içinden
ben istiyorumki müşteri listesi sayfasina yazdıgım bilgiler tarihi 1. ay ise ocak sayfasina 2. ay ise şubat sayfasına sıralı olarak atsın yanı=

ben muşteri sayfasının b3,c3,d3,e3,f3,g3,ı3,j3,k3,l3 satırına yazı yazıcam
ama benim yazdıgım yazıda b3 hücresine tarıh atarken(**/01/****--**/02/***) ay kısmı 1. ay ise ocak 2. ay ise şubat (12. aya kadr boyle olck) ayının sayfasina gun sıralı olarak c3,d3,e3,f3,g3,ı3,j3,k3,l3 hücreleriyle birlikte atacak.
yardımlarınız için çok çok tesekkürederim.

Ekli dosyalar

Ömer

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 Tr
Ofis 2016 Tr
Eğer formülle yapmak isterseniz ekteki sayfalarda B3 hücresindeki formülü yana ve alt hücrelere kopyalamanız yeterli olacaktır. Yalnız veri sayınız fazla olduğu için dosya boyutu büyüyecektir. Bu yüzden bu gibi dosyalarınızda makro kullanmanızı tavsiye ederim. ( #2 nolu mesaj ).

.

Ekli dosyalar

İdris SERDAR

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Excel, 365 - İngilizce
arkadaşlar mrblar.

düşün çıkamadım işin içinden
ben istiyorumki müşteri listesi sayfasina yazdıgım bilgiler tarihi 1. ay ise ocak sayfasina 2. ay ise şubat sayfasına sıralı olarak atsın yanı=

ben muşteri sayfasının b3,c3,d3,e3,f3,g3,ı3,j3,k3,l3 satırına yazı yazıcam
ama benim yazdıgım yazıda b3 hücresine tarıh atarken(**/01/****--**/02/***) ay kısmı 1. ay ise ocak 2. ay ise şubat (12. aya kadr boyle olck) ayının sayfasina gun sıralı olarak c3,d3,e3,f3,g3,ı3,j3,k3,l3 hücreleriyle birlikte atacak.
yardımlarınız için çok çok tesekkürederim.
.

Dosyanız ekte.

.

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
Ms Excel 2007 Tr
çok tsk ederım arkadslar ellerınıze saglık