Yardıma İhtiyacım Var Cok Acil

Excel Vers. ve Dili
2007
Merhabalar dinamik ödevim var ve bunu excel de yapmam gerekiyor.

(0,5) x (20) x (A)^2 = (20) x (9,81) x (B)

bu denklemde A bilinmeyenine bir değer verip B değerini bulmam gerekiyor. Burda ki değişimi incelemem lazım fakat bunu excel de yazamıyorum yardımcı olur musunuz.

cems

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
office 2010 tr 32bit
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
13-06-2024
Konu başlığı konu ile alakasız olduğunda sorular otomatik çöpe gider. Konuya devam ederseniz , başlığı değiştirin.

Excel Vers. ve Dili
2007
nereye tasımam gerekiyor bu konuyu pek anlamadım siteyi de

Ömer BARAN

Uzman
Excel Vers. ve Dili
Office 2013 ( 32 bit ) TÜRKÇE
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
(18.03.2020) - Uzman olduğu için tarih geçersiz oldu.
Merhaba.

Açtığınız konu için kullanılan başlık FORUM KURALLARIna aykırı.
Durum, yeni üye olmanızdan kaynaklanıyor sanırım.

Aşağıdaki bağlantı üzerinden erişeceğiniz sayfada konu başlığı değiştirme ile ilgili resimli anlatım mevcut.
Açılan Konu Başlığını Düzeltmek

Ayrıca konu sayfasına cevap yazılmış olsa dahi FORUM KURALLARIna uymayan konular forum yöneticileri tarafından aşağıdaki konu başlığına taşınmaktadır.
Forum Kurallarına Uymayan Başlıklar

Yeni üye olduğunuza ve sitenin müstakbel müdavimi olduğunuza göre bir hususu daha hatırlatmak isterim.
Konuların net çözüme ulaşması bakımından en önemli husus, soruların gerçek belgeyle aynı yapıda örnek belge üzerinden sorulması durumudur.
ALTIN ÜYE olmayan üyelerin örnek belge yükleme yöntemine ilişkin kısa açıklama cevabımın altındaki İMZA bölümünde var.

Konu başlığını düzelteceğinizi düşünerek, sorduğunuz sorunun cevabına ilişkin olarak hazırladığım küçük bir belgeyi eklemek istedim.
Hazırladığım belgeye, fareyle buraya veya buraya tıklayarak da erişebilirsiniz.
.