Websitesi

Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office 2019
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
26/06/2023
Merhaba;

Müşterilerim için site yapacağım. Örnek dosya ektedir. Görsellik hiç önemli değil. İşlevsellik arıyorum

Altyapım : Domain, host, Şirket serverımdan dışa açılmış MYSQL server. ( Eğer MS SQL bağlanma şansım varsa çok çok ii olur )

php ve html çok az biliyorum

Jquery ile veri listeleme acemice yapabildim
DevExpress Bootstrap Dosya Yöneticisi benzeri bişi yapamadım
Dosyaları hostumdan paylaşabilirim ama Uzak Serverımdan paylaşma şansım varsa süper olur.

ISS yada Xamp gibi Serverdanda host yapabilirim. Statik ip var.

Asp ile mi yapayım PHP ile mi . Nerden başlayacağım konusunda hiç fikirim yok. En azından şu şu şu ile yaparsın denirse araştırıp yapabilirim diye düşünüyorum

Küçük bir bütce ile yaptırabileceğim bir yer varmı onuda bilmiyorum

Not : Pdf ki resimler alıntıdır. İfadeler temsilidir.

Yardımlarınızı bekliyorum

Ekli dosyalar

netzone

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
🅾🅵🅵🅸🅲🅴
⎝365 64 Bit 𝙏𝙍⎠
🆆🅸🅽🅳🅾🆆🆂
⎝10 64 Bit 𝙏𝙍⎠
12-09-2027
Merhaba,

- Öncelikle, internetden temin edebileceğiniz ücretsiz Bootstrap temalarından birini indirin yada Bootstrap Studio ile kod bilgisi olmadan bir tema tasarlayın.
- PHP yada ASP ile kodlama yapabilmek için sıfırdan bir eğitim setine başlayın. (Udemy yada Youtube üzerinden ücretli/ücretsiz en az 1 eğitim seti izleyin)
- ASP ile yapacaksanız MsSQL, PHP ile yapacaksanız MySQL üzerinde veri tabanınızı oluşturun, tablolarınız arası bağlantıları tamamlayın.
- Sayfalarınızı artık yazmaya başlayabilirsiniz.

*Eğitim videolarında farklı yöntemler göreceksiniz, size kolay gelen yöntemi tercih edin. Kodlama yaparken değişken, fonksiyon isimlerini çağrışım yapacak şekilde adlandırın ve sık sık notlar ekleyin.

İyi çalışmalar.

Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office 2019
26/06/2023
Teşekkür ederim @netzone . Başlangıç olarak dediklerinizi yapayım. Belli bir seviyeye gelebilirsem burdan paylaşırım