Uyguladigim kod makro kaydi yaptirmiyor

Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office Excel 2003 Türkce
Selam,
Siteden vba ögrenimi ile ilgili bir ebook indirdim.Link asagida.
http://www.excel.web.tr/showthread.php?t=23605
Sorunuma gelince:Ebook ta makrolar bölümünde makrolari gizle diye bir kod vardi ve ben o kodu uyguladim.Makrolar gizlendi.Araclara tikladigim zaman makrolar sönük gözüküyor.Yeni bir makro yapamiyorum.Kayitli dosyalarimda da degisiklik yapamiyorum.Kodu uyguladigim makroyu sildim ama bir sey degismedi.Bunu nasil eski haline getirebilirim.Uyguladigim kod asagida.Yardimlariniz icin simdiden tesekkürler.

Sub auto_open()
Application.CommandBars("Worksheet Menu Bar"). _
Controls(6).Controls("Makro").Enabled = False
Application.OnKey "%{F11}", "mesaj"
End Sub

mehmett

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 Türkçe
Verdiğiniz makroda False yazan yeri True yapın ve bu makroyu çalıştırın.

Excel Vers. ve Dili
Verdiğiniz makroda False yazan yeri True yapın ve bu makroyu çalıştırın.
Sayin mehmett ustam
Yukardada yazdim.Belki düzelir diye kodu uyguladigim dosyayi sildim.Baska dosyalari aciyorum onlarda da dediginizi verecek bir kodla karsilasmadim.Ne yapabilirim.Yardiminiz icin tesekkürler.

mehmett

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 Türkçe
Ekteki dosyayı açın ve düğmeyi tıklayın.

Sonra dosyayı silin.

Excel Vers. ve Dili
Sayin mehmett,
Eklediginiz dosya sayesinde sorunum halledildi.Bu site ve üyeleri kalitesini bir kez daha kanitladi.Ne diyebilirim ki harikasiniz.Insallah bir gün ben de sizler kadar olmasada baskalarina yardim edecek duruma gelirim.Cünkü bu ise cok merak sardim.Zaten merak ve ögrenme istegimden dolayi böyle bir sorun ile karsilastim.Ama artik ögrenirken cekinmeden her seyi denemeye devam.Sizlerin haldemeyecegi bir sorun oldugunu sanmiyorum.Tekrar tekrar tesekkürler.
Sayin alpi,
Sizede cok tesekkürler.Su ana kadar sordugum sorularin coguna siz cevap verdiniz.

Tesekkürler www.excel.web.tr