User Formda List Boxtan bilgi Alma -Dosya Eki

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 - Türkçe
Arkadaşlar Kolay Gelsin, Acilen çözüm bulmam gereken bir çalışmam var, ekli excel doyasında bir maliyet çalışması var ve bunun içinde bir user form, bu user forma içinde ben excel içindeki herhangi bir şasi numarasını yazıp şasi bilgileri bul dediğimle ilgili şasiyi ve ona ait alış satış tutarlarını boxa atıyor, benim burda yapmak istediğim ek olay ise list box ekleyerek bu list boxa filo1 filo2 filo2 nrm ve kampanya listesi olsun ve bunlardan hangisini seçersem daha önceden bul dediğim şasiye ait tutarları yandaki boxa aktarsın, arkadaşlar çok acil bu çalışmaya ihtiyacım var, yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 - Türkçe
hadi arkadaşlar acil konu ile ilgili olarak yardımlarınızı bekliyorum, acil

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Dosyanıza listboxuda ekleyerek sorunuzu tekrar dosya içinde de izah ederek tekrar sorarmısınız.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 - Türkçe
dosyadaki user form üzerinde list box var,

şasi kısmına listedki herhangi bir şasiyi girdiğimde şasi maliyet ara butonuna bastığımda ilgili şasiyi listeden buluyor,
istediğim o listbox ın sizin belirleyeceğiniz yerden NRM, Filo1, Filo2, Filo3..... seçeneklerinin eklenmesi ve bunlardan hangisi seçilirse şasi maliyet ara butonuyla bulunan şasiye ait değeri hemen yanında ki boxa atsın, yardımlarınızı bekliyorum

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 - Türkçe
Acilen cevap bekliyordum ama kimseden ses çıkmadı, acil arkadaşlar acil