Teknik Servis

akd

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2003
Merhaba arkadaşlar,
Bu Programı Buzdolabı, Çamaşır Makinası ,Bulaşık Makinası, Fırın ve Klima tamiratı yapan, yaptığı tamiratlara Servis fişi ve Tamir Garanti belgesi hazırlayan çok ciddi bir özel servise hazırladım, kendisi çok begendi sizlerinde begenisisine sunuyorum.
Şifre : 1 İNDİR

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
EXCEL 2007 TÜRKÇE
Paylaşım İçin tşk. Eline Saglık Güzel Program...

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 - Türkçe
Sayın akd,

Paylaşıma çok teşekkürler.
Fakat dosya mdb olarak eklenmiş olsa idi, çok kişinin istifadesine ve öğrenmesine vesile olurdu.

assenucler

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 TR 64 Windows 11 Home Single Language x64 TR
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
29-05-2025
Sayın akd teşekkür ederim..

Excel Vers. ve Dili
OFFİCE 2007
bu programı indirdim ellerinize sağlık paylaşım için fakat şifre hatalı uyarısı veriyor

yamahato

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
excel 2007
30-09-2026
şifre tam olarak nedir 1 indir hatalı diyor

Excel Vers. ve Dili
türkçe
bu verdiğin çöp ve gereksiz program için öncelikle teşşkürü borç bilrim sen ne yapmaya çalıştıgını daha dügün ifade edersende ayrıca sevinicegiz şifre diye birseyler yazmısın ama sende bilmediğin kesin programı bile senin yazgından şüpheye düşürüyorsun

Excel Vers. ve Dili
Access 2019
bu verdiğin çöp ve gereksiz program için öncelikle teşşkürü borç bilrim sen ne yapmaya çalıştıgını daha dügün ifade edersende ayrıca sevinicegiz şifre diye birseyler yazmısın ama sende bilmediğin kesin programı bile senin yazgından şüpheye düşürüyorsun
Uygulamayı eleştirecekseniz daha düzgün ifadeler kullanmalısınız. Şifre yazıldığı gibi 1 ve gayet güzel açılıyor.

akd

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2003
site yetkilisi arkadaşlardan ricam,
okuma yazma bilmeyenleri,
okuduğunu anlamayanları,
siteden elemelerini önemle istirham ediyorum.
Saygılarımla...

Excel Vers. ve Dili
Office 2003 /Tr
Gerçekten alışılmışın dışında bi tasarım. Tebrikler ! Ancak MDB olarak paylaşabilseydiniz Bilgilerimizi daha da pekiştirebilirdik.
Elinize Sağlık !

akd

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2003
Merhabalar,
bu çalıştıramadım diyen kişiler hayret ediyorum,
ilk mesajımda Şifre : 1
diye yazmışım onu görmüyorlar, bilgisayarında access olmadan programı çalıştırmak için uğraşıyorlar, Winrar'ın içinden çalıştırmaya çalışıyorlar.
Sonrada programda hata var çalışmıyor diyorlar.
Az önce indirdim çalıştırdım fevkalede çalışıyor...

Excel Vers. ve Dili
2
kayıt da sorun var

arkadaşım öncelikle eline saglık program cok guzel olmus benmı yapamıyorum yoksa programdamı sorun var? Müşteri kayıdını yapıyorum ve sorguda goruyorum fakat o müşteriye ait cihaz kayıdını tekrar göremiyorum.

cems

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
office 2010 tr 32bit
13-06-2024
Sayın akd ;
Elinize sağlık , dediğiniz gibi ciddi ağır bir program olmuş ve taş gibi de çalışıyor, kaydediyor sorguluyor listeliyor ve sorun yok . Lütfen yazılanlardan sakın demoralize olmayın , zira dikkat ederseniz bu tarz eleştiriler siteye yeni üye olmuş ve forum kurallarını es geçmiş, her bir önşartı tamam gibi daha ilk mesajında masasından ahkam kesmeye kalkan arkadaşlardan geliyor. Program ve bilgi dünyasına mdb ya da mde ne olursa olsun ciddi bir katkı atmış durumdasınız, anlayan anlar anlamayan anlamaya çalışır, soran da adabıyla sormasını bilmezse siz denize atmışsınız bu kadarı bile yeter.

Aynada gerçeği gören de olabilir ; aslan da ...

Son düzenleme:

akd

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2003
Sayın cems, bu yapıcı eliştirileriniz için çok teşekkürlerimi sunarım,
bu eliştiri yapanlar dar cepheden bakanlardır, 2 ay uğraşıp o kadar emek vermişim, tabi bunuda bir karşılığı olmalı tabii, ayrıca sitede bilgim dahilinde bilgi isteyen arkadaşlarada yardımcı olmaya çalışıyorum, hem formlardan hem özel mesajlardan, hem e-maille, hemde msn den yardımcı olmaya çalışıyorum, bunların içinden teşekkür edenide çıkıyor, hiç dönüp geriye bakmayanda oluyor, bu konuda yazılacak yüzlerce laf var ama;
insanları olduğu gibi kabullenmek lazım diye düşünüyorum .
İyi günler dilerim...

Excel Vers. ve Dili
OFIS 2013 Türkçe
10-03-2022
Emeğinize sağlık bencede program çok güzel olmuş ve çalışıyor.