Tahsilat Takip

SATYON

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office Excel 2013 / İngilizce
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
21-04-2027
Merhaba,
Benim istediğim mail order ile tahsilat yaptığım müşterileri excel formatında takip edebilmek. Dosyanın detayları ise şöyle;
Bazı müşterilerim her ayın belli bir gününde mail order göndermemizi istiyor ve ayın o günü geldiğinde dosyada bu müşterinin isminin karşısında Açık anlamında "A" harfi belirsin istiyorum taki ben tahsilatı gerçekleştirip kendim Kapalı anlamında "K" harfine çevirene dek. Ayrıca bu müşteriler dışında kesin ödeme tarihi belirtmemiş müşterilere fatura kestikten sonra (bu dosyanın bir sayfasına işleyebileceğim) 10 gün bekleyip ondan sonra "A" harfi gelsin istiyorum. Umarım anlatabilmişimdir. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Excel Vers. ve Dili
2010 - TR!
sn sayton burası ne yazıkkı ıstek uzerıne calısma kıtapları yada dosyalama sıstemlerı gelıstıren bır forum degıl kendı hazırladıgınız bır calısmanız varsa buraya yukleyın nerde neyı yapmak ıstedıgınızı mesajınıda belırtın ardından uyelerımızle koordınasyona gecın adım gıbı emınım sadece 1 sorunuz ıcın 10 farklı ( ıse yarar ! ) cevap alacaksınız sızde taktır edersınızkı yukardakı gıbı mesaj gondermek karsınızdakı ınsanlara bır nevı falcılık yaptırmaya benzıyor...

SATYON

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
21-04-2027
Afedersiniz falcılık yaptırmak istememiştim. O kadar ileri derecede birşey istediğimin de farkında değildim. zaman ayırıp cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Eğer ben yapabilirsem size de gönderirim.

SATYON

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
21-04-2027
.............................

Son düzenleme: