sutunları gizleme

Excel Vers. ve Dili
2003 excell
bu sitedeki herkese merhaba sorunum şu excelin en son sutunu olan H sutunundan IV sutununa kadar gizlemiştim yani son sutuna kadar ançak şimdi bütün sutunları işaretliyom göster diyorum tüm sütünları göstermiyor bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim şimdiden herkese teşekkür.

baydeniro

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ofis 2016
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
20-02-2025
Merhaba. G sütunun tıklayın ve fare ile sol butona basılı tutarak sağa doğru hamle yapın. sol tuşu bırakın ve sağ klik ile Unhide'ı seçin.

Son düzenleme:

mehmett

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 Türkçe
Son sütunu sağındaki gizli sütunla birlikte seçin ve menülerden Biçim, Sütun, Göster tıklayın.

Excel Vers. ve Dili
2003 excell
söylediğiniz şekilde yapıyorum fakat olmuyor sadece anlamdığım şu oldu unhide deyimi bu deyim sağ klik yaptıktan sonra gösteri mi kastediyorsunuz eğer bunu söylüyorsanız olmuyor.lütfen beni aydınlatırmısınız.

baydeniro

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ofis 2016
20-02-2025
Dosyayı ekleyin, bir de dosyada biz bakalım. Veya A:G arası sütunları temiz başka bir sayfaya aktarmak sizin için bir çözüm olabilir mi ?

Excel Vers. ve Dili
2003 excell
dosya

ilginiz için çok teşekkür ederim ayrıca bu yapmış olduğum çalışmayla ilgili sizlerin değerli fikirlerinide almak isterim eğer verirseniz beni konuyla ilgili yönlendiriseniz çok sevinirim

Ali

Uzman
Excel Vers. ve Dili
İş:Excel 2016-Türkçe
Son sütunu sağındaki gizli sütunla birlikte seçin ve menülerden Biçim, Sütun, Göster tıklayın.
Mehmet Bey belirtmiş

Sizin yapacağınız ek durum A ile 1 sayısının ( A sütununun sağındaki 1 sayısının üstündeki) köşesindeki kutucuğa tıklayarak tüm sütunların seçilmesini sağlamak ve bundan sonra Biçim, Sütun, Göster kısmını seçmektir.

baydeniro

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ofis 2016
20-02-2025
Dosyanız ekte.