Soru göndermeden önce lütfen okuyunuz.

Excel Vers. ve Dili
excel 2003
2003 acsess programlarım 2007 de açılmıyor. yardım rica..

ockucukay

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 365 Türkçe
BU NOT SADECE VT kullanıcıları "ACCESS" na Bir RİCAM dır.
sayın forum kullanıcıları sizlerden özenle şunlara riayet etmenizi istesem nasıl olur acaba !

1.Sorularınızı sormadan önce forum içinde arama yaptırınız mutlak sorduğunuz sorunun cevabını bulacaksınız. böylece aynı konuları defalarca cevaplalamak yerine başka konularda ilkdefa sorulan soruların cevaplarına yönelmemiz daha hızlı olur.

2.Lütfen örneksiz soru sormayınız artık cevaplamayacağım. kendi adıma

3.Sizin beyninizden geçen tasarım şekillerini başkaları müneccim olmadığından leb demeden leblebi deyimi gibi proğram yazılmaz onun için siz lütfen sorduğunuz sorunuzu mantıklı ve acele etmeden gerçekten istediğinizi bir kerede ve kademe kademe sorunuz herşeyi bir anda sormayınız ozaman içinden çıkılmaz bir hal alır.

4.birde daha proğramlamayı öğrenmeden lütfen yani "alt yapı yokken bina nın çatısını kondurmaya çalışmayınız" buda şu demek önce bir veritabanı nasıl inşa edilir onu öğrenmek için soru sorunuz daha sonra ileri düzey sorular sorunuz.
yaptığınız veritabanın basitliği ile sorduğunuz sorunun bazen hiçbir alakası yok

sayın arkadaşlar kısacası yapmak istediğiniz herşeyi tabiki paylaşacaksınız ve soracaksınız ama bazende diğer soruları takip etmeniz demek onların içinden işinize yarayacak birçok çözüm bulacağınız anlamına gelir.
kendinize iyi bakın iyi çalışmalar tekrar sizlerden özür diliyorum.

Buraya yazan arkadaşlar sizi veya Hüseyin beyin yaptığı uyarıları hiç dikkate almamış anlaşılan...

konas06

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
ofis 2016 Türkçe
Herkese selam,
Bu forum da zaman geçirmekten büyük keyif alıyorum.
Akşam eve geldiğimde dosyaları incelerken nasıl zaman geçtiğini anlamıyorum bile.
Excelde hayli zaman geçirdim.
Artık Access le de ilgilenmek istiyorum.
Ama daha başlangıçta acces forumda olan dosyaların hiçbirini indiremedeim.
Aklıma gelen tek şey ofce 2007 kullanıyor olmam acaba bundan dolayı bir sorunmu oluşuyor.
Saygılar.

Excel Vers. ve Dili
2008
arkadaşlar lütfen yardım edin ben çalıştıgım şirket araç arıza takibi ve yapılan mudahale ile ilgili veriyi yutacak ve istenildiginde veri raporu verecek program hazırlamamı istedi yardım edebilirmisiniz bu benim hazırladıgım dosya ama boçaladım kaldım http://speedy.sh/j75yM/arac.accdb beceremedim yardım lütfen