Sorgulama sayfası nasıl yaparız..

Arkadaşlar olay şu...Girdi sayfası sordulama sayfası ve birde bu dataların tutulduğu süzme yapılabilen sayfa olacak..yaklaşık 2500-3000 kişi girdisi olacak..ve sorgu sayfasında 6 farklı tipe ve bunların kombinasyonlarına göre sorgu yapılabilecek...

Eşim hemşire ve organ nakli olayına girdi ona böle bir tablo lazım..

örneğin girdi sayfasından kişilerin girişi olacak ana adı kan gurunu baba adı doku kodu gibi birçok giriş..Kaydete basınca bunları girdiler arasında süzme yapabileceğimiz yere kaydedecek...

Sorgu sayfasındanda Kan gurubu karşısına AB+ dedik Doku Kodunada A3 dedik diyelim bize bunları çatdadanak listelicek..tek sayfada süzmeyi yapacaz yani... olabilirmi böle birşey.. valla eşimin kaada yazıp anlattığını aynen soruyorum size :)

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Sorgu sayfasındanda Kan gurubu karşısına AB+ dedik Doku Kodunada A3 dedik diyelim bize bunları çatdadanak listelicek..tek sayfada süzmeyi yapacaz yani... olabilirmi böle birşey.. valla eşimin kaada yazıp anlattığını aynen soruyorum size :)
Bu istedikleriniz elbette çatdadanak yapılır. :) Bunun için örnek verilerin bulunduğu bir dosya eklermisiniz.

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Dosyanızdaki "donör eşleme" sayfası parametrelerin girişi için sanıyorum. Peki "donör girişi" sayfasının maksadı nedir? Birde süzme parametreleri eşleme sayfasında bulunan verilermidir.

kişilerin bilgileri o ekranda yazılsın donör listesine dokunulmasın isteniyor..hata ile silinmeyi falan engellemek için..