Sayfalara DaĞitirken Ekleyerek Gİtsİn

Excel Vers. ve Dili
office 2003
Arkadaşlar benim sorunum.ekteki dosyada giriş sayfasındaki bilgileri sayfalara dağıtırken dağıttığı sayfada bir alt satıra ekleyerek gitmesini istiyorum.ama yapamadım.

gezgin-49

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Türkçe 2003
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
22-09-2028
Arkadaşlar benim sorunum.ekteki dosyada giriş sayfasındaki bilgileri sayfalara dağıtırken dağıttığı sayfada bir alt satıra ekleyerek gitmesini istiyorum.ama yapamadım.
Sayın h.aykol. dosyanız ekte,

dosyada kullanmış olduğum kodları Sayın Yurttaş üstadımın

http://www.excel.web.tr/showthread.php?t=19841&highlight=SAYFALARA+DA%D0IT linkindeki (16.mesajdaki) örnek dosyasından alarak sizin dosyanıza uyarladım, umarım işinize yarar.

Excel Vers. ve Dili
office 2003
Sayın gezgin böyle değil girişten yazdığım her türlü veriyi atıyorum(KAKK) satırındaki bilgileri Kaç defa sayfalara dağıt diyerek düğmeye tıklarsam okadar aktaracak.girişteki veriler aynıda olsa sayfalara aktarırken alt satırlara ilave ederek gidecek.

Korhan Ayhan

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 Tr-En 64 Bit
Selamlar,

Ekteki örnek dosyayı incelermisiniz.

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
office 2003
Teşekkür ederim değerli ayhan.ben istediğim hücrenin üzerine çift tıklayınca o satır ilgili sayfaya gitsin istiyordum. ama bu da işimi görür.teşekkür ederim.

Korhan Ayhan

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 Tr-En 64 Bit
Selamlar,

Siz hücreye çift tıklayınca aktarmak istiyorum diye belirtseydiniz yardımlarda bu yönde olacaktı.

Üstteki mesajımdaki dosyayı güncelledim incelermisiniz.

Excel Vers. ve Dili
office 2003
TeŞekkÜr Ederİm DeĞerlİ Ayhan