Şartlı Listeleme

sinful

Banned
Excel Vers. ve Dili
Office 2003
Arkadaşlar ekteki dosyaya bakıp yardımcı olursanız çok sevinirim.Teşekkürler.

Excel Vers. ve Dili
M.Office Excel 2003 Tr.
Maliyet ve Puantaj Nerede? Metraj verileri aynı şekilde sabit mi?
ComboBox İle yapmanız şart mı?

Orion1

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
Win7 Home Basic TR 64 Bit

Ofis-2010-TR 32 Bit
Merhaba.
Ekli dosyayı inceleyiniz.:cool:

sinful

Banned
Excel Vers. ve Dili
Office 2003
Combobox ile yapmam şart değil. Sormak istediğimi anlatamadım galiba. Şimdi 2 excel sayfası düşünün birinde çeşitli başlıklar altında değerler var örneğin metraj altın Beton-Demir-Kalıp alt başlıkları var, Puantaj altında izin-fazla mesai vs gibi altbaşlıklar var. Diğer sayfa ise boş sadece sayfa üstünde gerekli verileri süzebilmek için bir listbox veya benzeri bir kutucuk var. Bu listeden metrajı seçtiğim zaman ilk sayfada metraj adı altındaki verileri bu yeni sayfadsa sıralasın istiyorum. Belki daha detaylandırırsak 2 kutucuk olabilir birinci listeden metraj ikinciden ise demir i seçtiğim zaman ilk sayfadaki metraj adı altında demir altbaşlığındaki verileri altalta sıralasın istiyorum. Umarım anlatabilmişimdir. Uğraşan arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim.

AS3434

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
M.Office/Excel 2007 Türkçe
2 excel sayfası düşünün birinde çeşitli başlıklar altında değerler var örneğin metraj altın Beton-Demir-Kalıp alt başlıkları var, Puantaj altında izin-fazla mesai vs gibi altbaşlıklar var
Sorunuzu güzel anlatmışsınız ama, gönderdiğiniz dosyada ki verilerle şablon görüntüsü kafamda oluşturamadım.
Anlatmaya çalıştığınız, veri alınacak sayfanın küçük bir örneğini eklermisiniz.