remote administrator v2.2 den nasıl dosya transferi

remote administrator v2.2 den nasıl dosya transferi yapacağım?

programı demo olarak kuıllanıyorum. lisansını bitürlü aktif edemedim?
nasıl yapacağımı bilen varmıdır acaba!..

Ali

Uzman
Excel Vers. ve Dili
İş:Excel 2016-Türkçe
Yerel Networkde kullandığınızı varsayarak yazıyorum Remote Administrator'un üst kısmında Connection kısmını tıklayıp alta Connect to kısmını tıkladıktan sonra dosya tranfer etmek istediğiniz bilgisayarın IP'numarası yazın connecti tıklayın bir kaç saniye sonra o bilgisayarın ikonu belirecektir o bilgisayar işareti sağ tuşla tıkladığınıza File transfer seçeneğini göreceksiniz bu seçenek ile dosyalarınızı transfer edebilirsiniz ama karşı taraftada aynı programın kurulu olması lazımdır.

uzak bağlantı yapıyorum.

demo versiyonu ile çalışıyorum...

uzaktaki bilgisyarı görüyorum,
ancak
dosya transferi menusünü bulamadım..

Ali

Uzman
Excel Vers. ve Dili
Uzak bağlantı demekle aynı network yapısı içinde bilgisayarları kasdediyorsun sanırım yoksa ağ dışındaki bir bilgisayara bağlanarak dosya transferi yapamazsınız
Daha önce belirttiğim gibi ikonunu gördüğünüz bilgisayarı sağ tuş ile tıklayarak file transfer seçeneği göreceksiniz ama demo versiyonunda o özellik gözükmüyor olabilir orasını tam bilmiyorum

pc anywhere de yapabiliyoruz ama!..

adsl ile bağlanıyorum..
karşıdaki bilgisayarın ip numarasını yazıyorum,
bağlanıyor..

ancak sadece dosya transferi yapamıyorum..

zaten pcanywhere ile adsl ile karşıdaki bilgisayara bağlanamadığımdan radmini kullanıyorum..

şimdi radmin ile dosya transferini yapmak için seri numaraısnı nasıl girmem gerek biliyormusun..

seri numarasını yazdım ancak bi türlü kabul etmiyor.
başkabi yolu mu var acaba!..

Ali

Uzman
Excel Vers. ve Dili
Sn salih78q, Ben remote administrator programı için söyledim. Karşıdaki bilgisayara bağlanıp dosya almak için bir sürü yöntem var. Þu an şirkette olmadığım için bugün için değilde yarın için şifreyi nereyi yazmanız gerekeceği konusunda bilgi verebilirim.
Umarım illegal birşey için değildir. Çünkü başka birinin bilgisayarına bağlanmak gibi birşeyi anlatmak hem bana hemde bu foruma uygun düşmez.

remote administrator v2.2 ile ilgili

illegal mevzulara girmiyorum.
market sistemleri kuruyorum ben.
iki marketi birbirine bağlıyorum ..
dosya transferi yapmam gerekiyor ki market merkezi sisteme geçmiş olsun..

ben şifreyi giriyorum. ancak "no lisans key" yazısı halen aktif..

Ali

Uzman
Excel Vers. ve Dili
Sn salih78q, tamamdır. yarın ben size net cevap vermeye çalışacağım bizim clentlerde lisanslı olmasına rağmen no lisans key yazıyor ama birkaç ayarı var onu yaptıktan sonra o yazı hala kalıyor ama dosya transferi yapıyor. Bu konuda hakkında o programın ayarlarındaki kısmı tam olarak inceledikten sonra size bilgi vereyim. İyi çalışmalar