paylaştırma

excel kitabını aynı anda 256 kişi kullanabilir diyorlar bu nasıl oluyor. 16 bilgisayarımız var ve okul bilgilerinin bulundağu çalışma kitabına düzeltme ekleme yapabilmesi mümkiün mü.

2 sorum bir kiştabı baylartır dedikten sonra makrolar ve formlar üzerinda değiştirme yapılamıyor. paylaşımı kapatnak mümkün mü ?

mehmett

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 Türkçe
Sn recep,

Sn kombo'nun da belirttiği gibi forumumuz (tüm yönetici ve üyeleriyle) Türkçe konusunda hassastır. Türkçe'ye büyük önem veririz. Gelen sorulara cevap vermeden önce imla kurallarına, noktalama işaretlerine, kelimelerin doğru yazılıp yazılmadığına bakarız. Yanlış anlamayın, bir kelime yanlış yazılmış veya bir noktalama işareti hatalı kullanılmış diye hemen uyarmıyoruz. Eğer öyle yapsaydık her mesaja bu şekilde cevap vermemiz gerekirdi. Ancak Türkçe'yi sizin gibi (afedersiniz ama) kaş göz yara yara kullanan birini uyarmadan duramayız. Sorunuzda geçen okul kelimesinden yola çıkarak Milli Eğitim camiasından olduğunuzu tahmin ediyorum. Eğer tahminim doğruysa, bu daha da acı bir durum. Bundan sonraki mesajlarınızda daha dikkatli olmanızı bekliyoruz. Kusura bakmayın.

Mesajınızdaki bariz hatalar aşağıda kırmızı renkle belirtilmiştir. (Ufak tefek hataları es geçtik.)

excel kitabını aynı anda 256 kişi kullanabilir diyorlar bu nasıl oluyor. 16 bilgisayarımız var ve okul bilgilerinin bulundağu çalışma kitabına düzeltme ekleme yapabilmesi mümkiün mü.

2 sorum bir kiştabı baylartır dedikten sonra makrolar ve formlar üzerinda değiştirme yapılamıyor. paylaşımı kapatnak mümkün mü ?

kusura bakmayın arkadaşın bilgisayarından yazdım ve f klavye. ben f klavyeya hiç kullanamıyorum. o yüzden crt+shift le Q y çevirdim ve malüm harflari klavyeden göremeyince hatalar oluyor. :(

İdris SERDAR

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Excel, 365 - İngilizce
Sorunuzda geçen okul kelimesinden yola çıkarak Milli Eğitim camiasından olduğunuzu tahmin ediyorum. Eğer tahminim doğruysa, bu daha da acı bir durum.
Özür dilerim.
Bugün tersliğim üstümde herhalde... Çünkü hep terslikleri görüyorum.

Sayın mehmett Bey, vahim / acı durum devam ediyor.

kusura bakmayın arkadaşın bilgisayarından yazdım ve f klavye. ben f klavyeya hiç kullanamıyorum. o yüzden crt+shift le Q y çevirdim ve malüm harflari klavyeden göremeyince hatalar oluyor.
benim soruma cevap verecek yıok mu arkadaşlar