Paylaşımlı Dosyada Bir Problem

Excel Vers. ve Dili
excel 2003 ingilizce
Değerli Arkadaşlar, daha öncedede bu konuda destek aldım ama gene yapamadım. Aşağıdaki problemie yardıumcı olurmusuz, nereye girip nereden nasıl ayar yapmam gerekir?

Problem:
Server ile birbirimize bağlı olan bir grubuz. Ben ortakta olan bir dosyayı kısa yol tanımlayarak açıyorum. Herhengibir satırına koruma koyuyorum, şifre ile. Bu korunan satır haricindeki satırların başkalarınca girilmesine, satır eklenip çıkarılmasına ve silinmesine (Benim kitlediğim satır hariç) olanak veriyorum ve kendi dosyamı kaydedip kapatıyorum. Buraya kadar bir sorun yok. Gidip herhangibir arkadaşın bilgisayarından durumu kontrol ettiğimde ise, bu arkadaşlar benim kitlediğim satırıma gerçekten müdahele edemiyorlar. Ancak sorun bundan sonra başlıyor. Benim kendi bilgisayarımdan serbest bıraktığım ve bunu kontrol ile gördüğüm işlemler de kitli gözüküyor ve yapılamıyor. (Satır ekleme çıkarma özellikle) Tekrar kendi bilgisayarıma dönüyorum ve burada bir problem göremiyorum. Bu nasıl birşey şaşırdım. Bu ne anlama geliyor, neden değişiklik onların bilgisayarında aktive olmuyor. Ekteki dosyada bu konuda ne demek istediğime dair bir kısım var. Yardımınızı bekliyor iyi çalışmalar diliyorum.

Saygılarımla:yardim: