Okul Zili Programı için örnek arıyorum

Excel Vers. ve Dili
Excel2003 Tr
Arkadaşlar , okulda anfiye bilgisayarı bağlayacağım. Giriş - Çıkış saatlerinde zil çalacak bir programı accessde deneyen var mı?. Elinde örnek program olan arkadaşlar paylaşırsa ya da bir örnek yapıp eklerlerse çok memnun olacağım.

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
Alarmlı saat

sayın taruz un yapmış olduğu saati kullanın dosyanın içindeki ses dosyasını istediğiniz zil sesiyle degiştirin bu program sizin işinizi görer kanısındayım sayın taruzun emegine saglık dosyayı ekleyemedim formdan ara ismi bu Saatli_Maarif_Takvimi

Excel Vers. ve Dili
Access 2002
baloğlu yazılım var (nette aratın) orda harika bir örnek var recep beyle irtibata geçin orjinalini alın yok olmadı örnekten bakarak accessle yapabilirseniz burayada ekleyin yardımcı olmaya çalışalım ok

iyi çalışmalar:)

Excel Vers. ve Dili
Excel2003 Tr
Sayın Simendifer ve Karaayhan, ikinize de teşekkürler. uzun zamandır işlerimin yoğunluğundan siteye pek giremiyorum. 6 aydır öyle. Accessi özlemişim desem yalan olmaz. Bu gidişle accesi makamıma tercih edeceğim sanırım. Okul zili programıyla ilgili bir deneme yapmak istedim. melodiyi köprü olarak ekledim. Fakat her defasında köprüler zararlı olabilir uyarısı alıyorum. İstediğim gibi olmadı. Örnek ekte. İlgileneceklere şimdiden teşekkürler.

Excel Vers. ve Dili
Excel2003 Tr
Sayın beab05, çok teşekkür ederim. Yazdığınız gibi yaptım oldu. Ancak Access'de yaptığımız böyle bir programı diğer bilgisayarlarda çalıştırmak için hepsinde de böyle bir ayar yapmak gerekecek sanırım. Bu da işleri bayağı zorlaştırıyor. Yukarıdaki örnekte dakika değişinceye kadar bir dakika zil çalmaya devam ediyor. Süresini nasıl ayarlarız. Örneğin zil saati geldiğinde 10 saniye zil çalsın. Şimdiden teşekkürler:hey:

Excel Vers. ve Dili
Excel2003 Tr
Bu konunun meraklısı pek görünmüyor... Usta elleri bekliyorum.

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sayın aydıno,

Bu aralar çok tembelleştim. Geçen sene bir ezan okuma programı yapmıştım, gayet güzel çalışıyordu oturup zil e göre ayarlamam gerekiyor. Ama ilk soruyu sorduğunuzdan beri el atamadım.

Yarın sanırım bir ara uğraşabilirim.:oops:

İyi çalışmalar

Excel Vers. ve Dili
Excel2003 Tr
Sayın Modalı, işlerimin yoğunluğundan siteden epey zaman uzak kaldım. Gerçekten de sizleri özlemişim. Mükemmel yardımlarınız unutulmaz. Tembelleştim diyorsunuz da aslında adına biraz yorgunluk deseniz daha isabetli olur. Daha ne olsun o gün bu gün cevap yazmaya devam ediyorsunuz. Ne diyeyim allah gücünüzü daha da arttırsın.

Excel Vers. ve Dili
Access 2002
sayın hocam şu ezan programını mümkünse ekleyin merak ettim doğrusu
güzel bir örnek olur sanırım....

teşekkürler iyi çalışmalar:)

Excel Vers. ve Dili
Excel2003 Tr
Sayın Modalı hocam , Sayın Karaayhan da merak ediyordur sanırım. Zil programıyla ilgili uğraşınız devam ediyor mu yoksa unutuldu mu? selamlar.

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
okul zil programı

bu formda hiç bir şey unutulmaz vakit yetmiyor yetişemiyoruz neyse ardıgınız böyle bir programmı
Zip, rar, arj, tar vb. gibi bir çok popüler zip dosyasini
destekleyen bir program. Hemen her türlü zip islemlerini yapabileceginiz faydali ve ücretsiz bir yazilim. Türkçe dil destegi de mevcut.
http://www.egitiminsesi.com/modules.php?name=Downloads&d_op=viewdownloaddetails&lid=365&title=IZArc

Okulunuzda ders, teneffüs ve ögretmen zili saatlerine göre haftalik ayarlama yapabileceginiz ve degisik türde melodileri olan bir zil programi. Programin en fazla 6x6=12 saatlik destegi vardir. Ilkögretimler için rahatlikla kullanabilirsiniz.
http://www.egitiminsesi.com/modules.php?name=Downloads&d_op=getit&lid=381

yılmaz ögretmene teşekkürler ellerine saglık

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
Excel2003 Tr
Sayın Simendifer, verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Güzel bir program. Ancak Kodları göremediğim için access de uygulayamıyorum. Access üzerinde denemeye devam edeceğim. Böyle bir çalışması olan arkadaşlar varsa burada paylaşırsa memnun olurum. İyi çalışmalar.

Excel Vers. ve Dili
Excel2003 Tr
Aynı cevap iki kere sehven gönderildi. Kusura bakmayın

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
Turkish
Telefonumdaki zil sesini ve alarm sesi ayarlarını da kullanıyorum.