Örnek Dosya İsimleri

�rnek Dosya Ýsimleri

Sayın hocalarımızdan sitede hazırladıkları örnek dosyaların isimlerini kullanım ve arama kolaylığı açısından konu başlığıyla uygun olarak verilmesini talep ediyorum.Genellikle tüm dosya isimleri Ã?rnek yada Deneme şeklinde olunca indirme sırasında biz acemiler için bilgisayardaki eski dosyayı silme ihtimali doğuyor.İlgilenirmisiniz.Saygılar

X

xxrt

Misafir
Sayın Galip,Genellikle Dosyalar Soru Soran arkadaşlar tarafından gönderildiğinden dosyalarının adları mükerrer olmaktadır.Bu dosyaları inidirip tekrar isimlerini konulara göre değiştirmek bizler için bayağı külfetli bir iş.Bu nedenle Forumdaki arkadaşlarda isteğinizi değerlendirerek dosya isimlerini konulara ait olarak seçeceklerinden eminim.Bu şekilde olması hem kendileri,hemde dosyalardan yararlanacak,başka kişiler içinde daha yararlı olacaktır.Yalnız burada yine sizlere bir görev daha düşmekte.Oda indirdiğiniz dosyaları PC'nize kaydederken İsmini Konu içeriğine göre Değiştirerek indirirseniz,otokontrol yapmış olursunuz..Biz zaten Konuya uygun olmayan konu başlıklarını düzeltiyoruz.Bu vesile ile Bende buradan Sizin görüşünüzü destekliyorum.
Saygılarımla..

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 SP1 Ingilizce
Merhaba,

Kesinlikle katılıyorum, örneğe uyan isim vermekte fayda var.Geçenlerde bende db1.mdb diye örnek vermiştim. :oops: :cekic: