Öğretmenler için not ortalama programı

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 Türkçe
Bu siteden öğrendiğim bilgilerle hazırladığım ortalama verme programını siz hocalarımın değerlendirmesine sunuyorum. Görüşlerinizi bekliyorum.. eksiklerimi bildirirseniz sevinirim..

Son düzenleme:

gauto

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 2013 - Tr
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
27-06-2025
extra5 ellerine sağlık ama keşke koruma koymasaydın. Bir şeyler öğrenebileceğimiz mükemmel bir sayfa yapmışsın ama kodlarını görüntüleyemiyoruz...

tahsinanarat

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ofis 2019 Türkçe
27-05-2028
Şifresi 1 olarak girilmiş

Şifresini 1 olarak deneyin

Son düzenleme:

Necdet

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 Türkçe
Şimdi siz Sayın extra5'in emeğine saygı göstermeden ve ona sormadan şifreyi kırdığınızı mı söylemek istiyorsunuz tahsinanarat?

gauto

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 2013 - Tr
27-06-2025
Hayır, şifreyi kıramamış aslında :)

gauto

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 2013 - Tr
27-06-2025
eğer istesem bunun şifresini kıracak olan kodları girerek işi halledebilirdim ben ama vigor hocamın bunu yollamasını daha uygun gördüm...

tahsinanarat

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ofis 2019 Türkçe
27-05-2028
Gauto hocam haklı, ben hata yaptım

extra5 hocam dan özür dilerim. Ben saygısızlık olarak düşünmemiştim. Merak edenlerde görsünler istemiştim. Ama hatalıydı, kabul ediyorum.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 Türkçe
Arkadaşlar ben programı fikrinizi almak için yayınlamıştım, programa daha neler yapılır neler çıkartılır anlamında ama gördüm ki şifreyle daha çok uğraşılmış.. Tekrar indirirseniz 6A şubesinin ve vba kodlarının şifresinin açılmış halini görebilirsiniz.. ayrıca emeğe saygı gösterdiğiniz için teşekkür ederim..

Ama forumun üstadlarından yorum gelmemiş.. Ben bu programı buradan öğrendiklerim ve kendi bildiklerimi harmanlayarak günlerimi vererek yaptım.. Bilgilerinden yararlandığım üstadlarımın görüşleri önemlidir benim için.. saygılarımla..