microsoft outlook hakkında

outlook da giden klasörüm görünmüyor

merhabalar
benim microsoft outlook umda giden kutum görünmüyor neden olabilir acaba ???

sanirim bir sanssizlik sonucu cevap alamadim lutfen birileri biliyorsa yardimci olabilir mi ???

giden kutum yok iste....off kimse bakmiyomu obur mesaja...microsoft outlookda giden kutum gozukmuo :(

T

TRABLUS

Misafir
Lütfen bir soru için farklı farklı başlık açmayınız. Bilen arkadaşlar mutlaka cevap vereceklerdir..

mehmett

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 Türkçe
Kaybolan Giden Kutusu nasıl geri getirilir bilmiyoruma ama, aşağıdaki sırayı izleyin;

Araçlar > Ã?zelleştir > Komutlar > Git

Burada sağ taraftaki düğmelerden Gönderilmiş Ã?ğeler düğmesini tutun ve araç çubuğunda istediğiniz yere sürükleyin. Kaybolan Giden kutusu yerine bu işinizi görecektir.

Haluk

𐱅𐰇𐰼𐰚
Excel Vers. ve Dili
64 Bit 2010 - İngilizce
+
Google Sheets
+
JScript
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
Başlat - Çalıştır (Start - Run) menüsü ile ekrana gelen kutuya aşağıdakini yazın ve ENTER tuşuna basın.

İşinize yarayabilir.

"c:\Program Files\Microsoft Office\Office\Outlook.exe" /ResetFolders

Burada önemli olan sizin Outlook.exe dosyanızın bu dosya yolunda olmasıdır. Kullandığınız versiyona göre değişebilir. Ben Office2000 kullanıyorum ve yukarıdaki dosya yolu benim için geçerli. Eğer siz başka bir versiyon kullanıyorsanız, ilk önce bilgisayarınızda Outlook.exe dosya yolunu bulun ve yukarıda tırnak içinde
yazdığım yere o dosya yolunu yazın. Tırnakları da, yukarıdaki gibi yazmayı unutmayın. Daha sonra bir boşluk bıraktıktan sonra /ResetFolders kısmını yazın.