Memur Maaş Hesaplaması

Excel Vers. ve Dili
2003 versiyonu dili türkish
Foruma yeni katıldım böyle bir forumun olmasından çok mutluyum excel ile ilgili çok iyi bir derecedeyim umarım ilerleyen günlerde burdaki kardeşlerime yardımcı olacağımdan eminim...

Benim Kendi Yaptığım Memur Maaş Hesaplama Excel dosyası var ... ve ben çoğu kişinin yaptığı gibi formülleri gizleme taraftarı değilim çünkü burda çoğu kardeşimin işine yarayacak formüllerde var ama benim uzun süre uğraşıpta yapamadığım bi kaç yer kaldı onlar sarı kutucuklar içinde belirtilik bu konu hakkında bilgisi olan kardeşlerim bana yardımcı olursa çok memnun olacağım şimdi den teşekkürler.

Excel Vers. ve Dili
İŞ : Microsoft Office Excel 2003
EV : Microsoft Office Excel 2003
SN: whistlebranch merhabalar. Galiba meslektaşız. bende Mutemedim. Ancak yardımcı olabilmemiz için bordronuzun yatay olan halini ve örnek bir personelin bordoya uyarlanmış halini görmem lazım.

Excel Vers. ve Dili
Tamm

Syn : Ocamsul Dediğiniz gibi herşey içinde mevcut... Sadece benim hesaplayamadığım çözemediğim yerler var tam tamına onları öğrenmek maksadım hem bağzı kardeşlerimin işine yarayacak şekilde bu bodroyu tamamlarsak ..... şimdiden ilgine teşekkür ediyorum.

Sarı kutucukları çözemedim. sadece Ekte...

Excel Vers. ve Dili
Sn: whistlebranch verdiğiniz bilgiler doğrultusunda düzenlenmiştir. Ancak çarşaf bordro şeklinde olsa idi daha iyi olurdu. (Neyin nerden geldiği anlamında)

Excel Vers. ve Dili
Bu emekli keseneği nasıl hesaplıyacağız onu bi türlü çözemedim...

Taban Aylığı
Aylık Tutar
Ek Gösterge
Kıdem Aylığı
toplamı * 0.20 yani %20 devletin kestiği

%16 kişinin kesintisi ... kafam allak bullak oldu ...:yardim:

Excel Vers. ve Dili
excel 2000
arkadaşım bir doya gönderiyorum bunu incelersen sana ve herkese yardımı olur

Excel Vers. ve Dili
SN: whistlebranch Aşağıdaki gibidir.

1 - Hayali Rakam (9500XKatsayıx40,70.....%)
2 - Taban Aylık
3 - Aylık
4 - Ek Gösterge Aulığı
5 - Kıdem Aylığı

Bu 5 kalemin toplamının %20 ile çarpımıdır.

whistlebranch

Size kendi yapmış olduğum maaş programını gönderiyorum. Sorularınızın tüm yanıtlarını bulacagınızı umuyorum.
kolay gelsin..

Excel Vers. ve Dili
EXCEL 2003-Türkçe
whistlebranch arkadaş iyi bir çalışma yapmış ama daha çok eksiği var elimden geldiği kadarıyla formülleri yerine koydum kolay gelsin