makro ile koşullu aktarma

Excel Vers. ve Dili
office 2003
arkadaşlar klasörümde 2 excel çalışma kitabı var 1.Tabela(bilgi giriş sayfası-Pazartesi-salı-çarşamba-perşembe-cuma-c.tesi-pazar)sayfalarından oluşuyor.
2.ise Malzeme çıkış sayfası(çıkan mal icmali-tabela kopyalama sayfası ve bu sayfadan verileri aktardığım sayfalar var)

Sorunum=1.tabela adlı çalışma sayfasında haftanın günlerine ait sayfalar var.Bu sayfaların mavi yazılı satırlarını 2.malzeme çıkış sayfasındaki tabela kopyalama sayfasına atmasını istiyorum.bu haftanın günlerine ait sayfaları önümüzdeki hafta silip yeni haftadaki bilgileri giripde yukarıda anlattığım işlemi tekrarladığım zaman tabela kopyalama sayfasındaki verilerin altına devam etmesi gerekiyor.yani tabela kopyalama safasına veriler devamlı alt alta devam ederek aktarılmasını istiyorum.makro ile bu işlemi yapmak mümkünmü.dosyayı ekte sunuyorum.
şimdiden teşekkür.

Korhan Ayhan

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 Tr-En 64 Bit
Selamlar,

İstediğiniz işlemler tabiki yapılabilir. Ama en azından pazartesi ve salı günlerinin aktarılmış halini örnek dosyanıza eklerseniz çözüme daha çabuk ulaşabiliriz.

Excel Vers. ve Dili
office 2003
Sayın korhan ayhan bey 3.günlük liste aktarılmış durumda kolay gelsin.

Pasartesi-salı ve çarşamba olarak 3.günlük aktardım.
bu aktarma işlemi hergün yapılacak.
önceki günlerin aktarılanları silinmeyecek.
ilerleyen haftalarda aynı şekilde akdarma devam edecek.

dosya ekte:

Excel Vers. ve Dili
2003 tr
hemşerim meslektaşmışızsana kendim yaptığım tabelayı gönderiyorum maydonoz marul gibi adetli yazılan ürünlerin formülüne dikkat et kahvaltılardaki gibi formülü degiştir bölüm 1000 yap

Excel Vers. ve Dili
office 2003
teşekkür ederim hemşerim.çoğ sağol.emek vermişsin.ama 1.haftaya varmaz bitiririm.ben bi program yaptım girişten çıkışa kadar.hepsini bilgisayara yaptırıyorum.hatta tabelada ambardaki kilondan fazla çıkmaya çalışsan bile izin vermiyor.sana uyarı veriyor.fazla çıkış yaptınız.düzeltin diyor.muayene kabulden başlıyor.ambar defterine,yövmiye defterine kadar.

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
office 2003
Pasartesi-salı ve çarşamba olarak 3.günlük aktardım.
bu aktarma işlemi hergün yapılacak.
önceki günlerin aktarılanları silinmeyecek.
ilerleyen haftalarda aynı şekilde akdarma devam edecek.

dosya ekte:
teşekkür ederim hemşerim.çoğ sağol.emek vermişsin.ama 1.haftaya varmaz bitiririm.ben bi program yaptım girişten çıkışa kadar.hepsini bilgisayara yaptırıyorum.hatta tabelada ambardaki kilondan fazla çıkmaya çalışsan bile izin vermiyor.sana uyarı veriyor.fazla çıkış yaptınız.düzeltin diyor.muayene kabulden başlıyor.ambar defterine,yövmiye defterine kadar.
rahatsızdım.uğraşamıyordum.ama şükür şimdilik iyiyim.

Excel Vers. ve Dili
2003 tr
öncelikle geçmiş olsun
bende doğrudan temin proğramlarını fullemeye çalışıyorum bitmek üzere paylaşalım

Excel Vers. ve Dili
office 2003
hemşerim tüm ihale programları,doğrudan temin programları, tahakkuk, hakediş,yolluk programları hepsi var bende.şimdide taşınır işlem fişini otomatik hale getiriyorum.malzemeni muayene kabulden girdinmi taşınır işlem fişini yapacak,alt toplamları verecek.ödeme emri belgesini yapacak.