Mükerrer kayıtları gösterme

Excel Vers. ve Dili
excel 2003
türkçe
arkadaşlar ekte gönderdiğim bi liste var ben bu listeyi doldurucam ama mükerrerlerin görülebilmesini istiyorum bana yapıp gönderme ihtimaliniz varmı acaba yardımcı olursanız sevinirim şimdiden ilginize teşekkürler msn adresim dj_netbocugu__@hotmail.com

ockucukay

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 365 Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
02-07-2025
Daha önce ripek arkadaşımız bu konuda çalışmıştı, size onun hazırladığı kaynağı gönderiyorum. İşinize yarar sanırım...

Excel Vers. ve Dili
excel 2003
türkçe
..

ben buna baktım ama pek bişey anlamadım daha doğrusu nsaıl kullanacagımı bilmiyorum ben exceli pek bilmiyorum sadece verdiğim dosya vardıya onun üzerinde nasıl yapılabilir onu öğrenmek istedim ama ilgilendiğin için teşekkürler

Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office 2003
Excel 2003
Sizin bu dosyadaki listede yapmak istediğiniz tekrarlı girişi engellemekmi yoksa sadece bundan haberdarmı olmak istiyorsunuz.

mehmett

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 Türkçe
O zaman koşullu biçimlendirmeyi kullanın. Dosyanızda Adı Soyadı sütununun ilk 500 satırına koşullu biçimlendirme uygulanarak ekte gönderilmiştir. Gerekirse diğer satırlara da siz uygularsınız. Adı soyadı sütununa alan adı olarak "isim" verilmiştir. (Koşullu biçimlendirme en son satıra kadar uygulanınca dosya boyutu fazla büyüyor)

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office 2003
Excel 2003
Sevgili mehmet bey son noktayı koymuş

Saygılar

Excel Vers. ve Dili
excel 2003
türkçe
....

Çok TeŞekkÜr Ederİm ArkadaŞlar EmeĞİnİze SaĞlik Çok İŞİme Yaradi Tam İstedİĞİm Gİbİ Çok Çok SaĞolun

Kemal Demir

Özel Üye
Sn.NeTbOcUgU

Gerçi Değerli Arkadaslar cevap yazmıslar ama bende küçük bir örnek yollamak istedim.

İsme ve Kişinini Eşine ait Tekrar Olanları gizleyen kucuk bir kod.

Umarım Buda işinizi görür.