Kredi kart takibi

vardar07

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Office 2007 Enterprise
Türkçe
Arkadaşlar site çok güzel düşünen ve konularda yardımcı olan (mesaj yükseltmek için abuk subuk cevap verenler hariç) herkese teşekkürler.Aşağıdaki dosya ile ilgili yardım talebine düzgün bir cevap bulamadım. Kısıtlı bilgi dahilinde düzeltmeye çalıştığım halde sizin kadar bilgim olmadığı için beceremedim. Konunun muhatabı ayhan arkadaşta 2011 den beri aktif olmadığı için pm atamadım. Kısacası Konularda takip ettiğim kadarı ile bayan nikli arkadaşlara kısa zamanda cevap yazıldığını gördüm. Bende nikimi değiştireyim yardım almak için bilemedim. Gerçekten yardım edecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
yardım konusu:
http://www.excel.web.tr/f58/kredi-karty-takibi-t41817/sayfa8.html#72
Konu dosyası:
http://www.excel.web.tr/f58/kredi-karty-takibi-t41817/sayfa3.html#28

lark

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Excel 2021 / Türkçe
Siteminizi anlıyorum ancak, siz de şunu anlamalısınız ki, istediğiniz işlem çok kolay bir işlem değil; ayrıca çok zaman alıcı. İnsan kendi uygulamasında bile bazı durumlarda kolay değişiklik yapamıyor. Kaldı ki bu uygulamayı başka bir arkadaş tasarlamış ve neredeyse tamamını maksimum 36 ay olacak şekilde düşünmüş. Parametrik bir seçim değil sadece. Algoritmayı çözüp yapıyı bozmadan değişiklik yapmak kolay değil. Herkesin yoğurt yiyişi aynı değil. Bazı durumlarda uygulamayı yeniden yazmak daha kolay.

Bu arada her yerini test edemedim. Problem varsa, vakit oldukça halletmeye çalışırım.

Ekli dosyalar

vardar07

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Office 2007 Enterprise
Türkçe
Siteminizi anlıyorum ancak, siz de şunu anlamalısınız ki, istediğiniz işlem çok kolay bir işlem değil; ayrıca çok zaman alıcı. İnsan kendi uygulamasında bile bazı durumlarda kolay değişiklik yapamıyor. Kaldı ki bu uygulamayı başka bir arkadaş tasarlamış ve neredeyse tamamını maksimum 36 ay olacak şekilde düşünmüş. Parametrik bir seçim değil sadece. Algoritmayı çözüp yapıyı bozmadan değişiklik yapmak kolay değil. Herkesin yoğurt yiyişi aynı değil. Bazı durumlarda uygulamayı yeniden yazmak daha kolay.

Bu arada her yerini test edemedim. Problem varsa, vakit oldukça halletmeye çalışırım.
LARK arkadaşa teşekkür mesajı yazmıştım ama nedense silinmiş önemli değil.
Acaba dosya içindeki programda tarihleri elle girmek yerine exceldeki gibi açılan bir yerden almak için ne yapmak lazım.