kopyalama ile ilgili sorunum

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
selamlar
basıt bır puantaj hazırlamaya calısıyorum formullerle acemıyım ve kodlardan anlamadıgım ıcın henuz boyle yapmak kolay olur dıye dusundum asagıda ekledıgım dosya calısma dosyam kısıler calısma saatlerı ücretleri vs.. bulunmakta sonucları genel sayfasına aktarmak ıstıyorum yanı bunun aylara gore bır yıllık cızelge durumunda verılerı bır sayfadan dıger sayfaya kopyalayabılıyorum yanı formullerı tasıyorum lakın ıstedıgım gıbı degıstıremıyorum doldur tutamacı ıle asagıya kadar kopy yaptıgımda ıcerık ıstedıgım gıbı degısıyor ama aynı seyı basına= koydugumda gene doldur tutamacı ıle asagıya almasını ıstıyorum bu sefer farklı hucrelerı alıyor kısacası ıstedıgım hucrelerı formullerı nasıl kopyalayacagımı cozemedım yardım edersenız sevınırım sımdıden tesekkurler

Excel Vers. ve Dili
2003 tr
X11 HÜCRESİNE
=DOLAYLI(W$9&"!A"&(W10*7-W10+1))

yazın ve aşağıya doğru kopyalayın.

x10 hücresine ise =DOLAYLI(W$9&"!A"&(1)) yazın.

bu sutunu (x sütununu) tamamen kopyalayıp. Q , I GİBİ SUTUNLARIN ÜZERİNE AYNEN KOPYALAYIN

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
cok tesekkur ederım oluyor dıger hucrelerdede yapmayı deneyecegım su an sagolun

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
X11 HÜCRESİNE
=DOLAYLI(W$9&"!A"&(W10*7-W10+1))

x10 hücresine ise =DOLAYLI(W$9&"!A"&(1)) yazın.

bu sutunu (x sütununu) tamamen kopyalayıp. Q , I GİBİ SUTUNLARIN ÜZERİNE AYNEN KOPYALAYIN
asagıda ılk verdıgınız oluyordu duzelttıgınız ıkıncı formul tutarsız dıyor anlamadım:(

X11 HÜCRESİNE (X10 aynı kalsın)
=DOLAYLI("NİSAN!A"&(W10*7-W10+1))