+ Kıl

Merhaba arkadaşlar,
Hücrelerde sekme esnasında, dikey ve yatay +Kıl yapabilirmiyiz ? ( Bir hücrenin içerisindeyken sağ-sol ve yukarı-aşağı bilgi takibinin yapılabilmesi açısından ihtiyaç duymaktayım. Mevcut hali ile, satırı renklendirmek zorunda kalıyorum. Teşekkürler.

Devam

Merhaba arkadaşlar,
Hücrelerde sekme esnasında, dikey ve yatay +Kıl yapabilirmiyiz ? ( Bir hücrenin içerisindeyken sağ-sol ve yukarı-aşağı bilgi takibinin yapılabilmesi açısından ihtiyaç duymaktayım. Mevcut hali ile, satırı renklendirmek zorunda kalıyorum. Teşekkürler.
Sanırım benim ihtiyaç duyduğum' a başkası ihtiyaç duymamış. İş yoğunluğum sebebi ile sürekli kontrol edemesem de. İlgisizlik hayal kırıklığı yarattı. Herkese teşekkürler.

mehmett

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 Türkçe
Ne yapmak istediğiniz hakkında örnek bir dosya ekleyebilir misiniz?

AS3434

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
M.Office/Excel 2007 Türkçe
Sanırım benim ihtiyaç duyduğum' a başkası ihtiyaç duymamış. İş yoğunluğum sebebi ile sürekli kontrol edemesem de. İlgisizlik hayal kırıklığı yarattı. Herkese teşekkürler.

Mesajınızı 83 kişi görüntülemiş ama herhalde hiç kimse birşey anlamamış olacak ki cevap yazmamış.
Cehaletimi bağışlayın ama, ben +Kıl nedir onu anlamadım. Konuyu biraz daha açarsanız mutlaka yardım gelecektir.

Yine de anlayabildiğim kadarıyla aşağıdaki link sorununuzu çözecektir kanaatindeyim.
http://excel.web.tr/showthread.php?t=14377

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
M.Office Excel 2003 Tr.
Sanırım benim ihtiyaç duyduğum' a başkası ihtiyaç duymamış. İlgisizlik hayal kırıklığı yarattı.
Dosyanızı açınca şaşırdım, acaba soruyu ben mi yanlış anlıyorum diye.
Sn AS3434 ün önerdiği linki incelediniz mi? Şu an itibarı ile 5920 görüntüleme 192 cevap. Herhalde bir tek siz ziyaret etmemişsiniz!!

mehmett

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 Türkçe
Dosyanızdaki açıklamayı yanlış anlamadıysam aktif satır ve sütunun belirgin bir şekilde renklendirilmesini istiyorsunuz.

Bu konuda Sn Ripek'in güzel bir çalışması var;

http://www.excel.web.tr/showthread.php?t=14377