İzin Takvimi Ve sıralaması

Selam Tüm arkadaşlara;

Malum bir satış müdürümüz var ve benden 36 mağazanın izin takvimini oluşturmamı istedi.. ben bir sayfa hazırladım ancak bir noktada takıldım..

İzin listesi bölümündeki izin tarihini kaba bir formül yazarak listeledim..Yani ocak ayının 2 sinde izne çıkacak kişi izin takviminde 9 gün cıkacaksa yazıyor..Aslında burdaki yanlış hatasınıda yok edemedim, öncelikle buna uygun formül yazabilirseniz sevinirim..
İzin takviminde izne ocağın 2'sinde 9 gün çıkacak personelin izin bitiş tarihi olan (7 gün için 1, 14 gün için 2 hafta tatili ilave edilmeli) 11 ocak'a kadar gri renk olması mümkünmüdür.. Koşullu biçimlendirmeden sadece 2 günü yapabildim...
Ayrıca resmi tatil hesaplamalasını kolayca yapabileceğim farklı bir yol varsa bunuda söylerseniz sevinirim..

Zira toplam 233 personel söz konusu ve ben bu tablodan 36 adet dolduracağım...Bana yardımcı olan arkadaşlara mağazamızdan indirim yapma konusunda yardımcı olabilirim..

Dosyam ektedir...

Erdem Erkul
eerkul@sisecam.com

Ekli dosyalar

bekliyorum

Arkadaşlar;

Mesajıma en azından olumlu yada olumsuz bir cevap yazarsanız sevinirim.. Zira sizlerden gelebilecek yardımı bekliyorum...

muygun

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel-2003 Türkçe
Merhaba
Eki inceleyin. Ayrıca veri doğruluğunu mutlaka kontrol edin.
Oldukça detaylı çalışma gerektiren bir soru olduğundan biraz sabırlı olmanızı istemek hakkımız sanırım.
İyi çalışmalar.
Not:hs sayfası için bir uyarı;
İlgili sayfada Gerekli çoğaltmayı yapmak için örn:L sütununu kopyalayıp M sütununa yapıştırın.

Ekli dosyalar