Hazır Hasta Takip Programı (((YENİ))) İndirin kullanın

Excel Vers. ve Dili
Excel 2002
Çok güzel ve kullanışlı bir program yapmışsınız,
paylaşımınız için teşekkürler.

Sadece bir yazım hatası özellikle dikkatimi çekti.
Bu Türkiye'de genelde yapılan bir hata ve dolayısıyla bu forumda da sıkça yapılıyor.
Güzel türkçemizde sıkça karıştırılarak hatalı yazılan "yalnız-yanlız" ve "yanlış-yalnış" kelimeleri var.
Burada da "Proğram" kelimesi de "Program" şeklinde yazılmalıdır.

Düzeltirseniz daha iyi olacaktır.

Saygılarımla,

Excel Vers. ve Dili
2003
kardeş bana hastane veritabanı programı lazım...access le yapılmıs..olacak..elinde varsa bana gönderirsen sevinirim...açık kodlu olacak yalnız..tşkr ederim..
mail adresim : byturkf@gmail.com

Excel Vers. ve Dili
10.2701.2625 tr
Böyle güzel bir programı paylaştığın için teşekkürler

Excel Vers. ve Dili
office 2007 kullanıyorum. pek fazla bilgi sahibi değilim yniyim .
Güzel paylaşım teşekkürler.
bu programın diş hekimleri için olanı varsa gönderebilirmisiniz?
teşekkürler.
lainn2007@hotmail.com

Excel Vers. ve Dili
office 2007 kullanıyorum. pek fazla bilgi sahibi değilim yniyim .
hocam programın yeni versiyonu varmı?
hasta sildikten sonra yeni hasta kaydetmeyene kadar kayıt alanından çıkamıyoruz malesef.. tşkler emeğiniz için..

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
access
ya çok güzel bir program yapmşınn emeğine sağlık amaa ben bu programı tasarım görünümünde açamadım shiftle de denedim ama olmadıı biri bana yardımcı olabilirmi proje ödevim var yetiştirmem gerekenn bu konuylaa ilgili :(

Excel Vers. ve Dili
exel2007 türkçe
emeğinize sağlık.elinizde olan personel yönetimi ve muhasebe ile ilgili programlarınızdan istifade etmek isterim.teşekkür ederiz. yudem67@gmail.com

Excel Vers. ve Dili
1 sasa
gocebe arkadaşim bana bi tane program lazım ama accesde ödev olarak yardımcı olurmusun?

Excel Vers. ve Dili
TÜRKÇE
acill yardımıza ihtiyacım var noluurrr son 7 günn :( : (

mrb arkdaslar.Öncelikle bu site cok güzel bi site ve paylasımcılar harika emeği gecenlere teşekkür ediyorum.Ben Bilişim bölümü veri taban programcılığı okuyorum.Hasta takıp programı ödevi aldım fakat abartısız sölüyorum 2aydır ugrasıyorm.ve bu hafta son vermem gerekiyor.yapamadıgım seyler var basit ama bn çözemedim.Bu forum sayesinde ilk defa bole bı yardım ıstıyorum ıns sorun cozulur ve odevı teslım edebılırm.bn buraya paylassam sizler yaptıgım hataları düzeltip yollarımısn yaparsanız cok sevinirim.Şimdiden cok teskkür ederim

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
TÜRKÇE

arkdaslar proje ödevi olarak hastane takip programı verdiler ama bazı ufak hataları var onları halledemedim bu cuma günü son lütfen yardım edermisniz 2 aydır ugrasıyorum bı turlu beceremedim yardm edersenız cok sevınrım sımdıden teskkurler...

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
Exel tr
göcebe81 indirdiğiniz programda kodları göremiyorum yardımcı olursanız sevinirim

ÆSir

Dora
Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
2015 TR
Proğram değil, PROGRAMdır doğru olanı.

Korhan Ayhan

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 Tr-En 64 Bit
Dikkatiniz icin tesekkurler. Gerekli duzenleme yapilmistir.

Excel Vers. ve Dili
.

mrb arkdaslar.Öncelikle bu site cok güzel bi site ve paylasımcılar harika emeği gecenlere teşekkür ediyorum.Ben Bilişim bölümü veri taban programcılığı okuyorum.Hasta takıp programı ödevi aldım fakat abartısız sölüyorum 2aydır ugrasıyorm.ve bu hafta son vermem gerekiyor.yapamadıgım seyler var basit ama bn çözemedim.Bu forum sayesinde ilk defa bole bı yardım ıstıyorum ıns sorun cozulur ve odevı teslım edebılırm.bn buraya paylassam sizler yaptıgım hataları düzeltip yollarımısn yaparsanız cok sevinirim.Şimdiden cok teskkür ederim
Bana mail olarak gönderirseniz yardımcı olurum sizlere