Harddisk agi hatami yaptirtiyor?

Excel Vers. ve Dili
Vers. 2013 Almanca
Merhaba arkadaslar,

asagidaki Linkte http://www.excel.web.tr/showthread.php?t=24971&highlight=kaleci sayin leventm hocamin yazmis oldugu kod ile; excel' de belirlenmis satir ve sütunlari hartdisk\C: ye otamatik dosya ismi vererek kaydettirebiliyoruz ve yine otomatik olarak "Outlook" ile eMail göndermek icin Outlook un cikisina ekleyebiliyoruz.

Arkadaslar bu kod evde benim bilgisayarda yukarida yazdigim gibi cok süper bir sekilde hatasizca calisiyor. Ama is yerindeki bilgisayarda asagidaki gönderdigim hatayi veriyor ve dosyayi otamatik olarak hartdisk \C: ye kaydetmiyor. Is yerinde Netzwerk(ADSL) kablolari ile calisiyoruz. Bizim 3 tane harddiskimiz\J:, Harddisk\K:, Harddisk\O:, Ben Excel dosyasini Harddisk\J: a kaydettim. Excel dosyasini acinca Asagidaki kod dügmesine basinca Harddisk\:C ye kaydettirmek istiyorum. Ama saadece ev bilgisayarinda oluyor. Is yerindeki bilgisayarda calismiyor. 8 tane bildisayar bu 3 harddiski ayni anda kullaniyor. Arkadaslar aceba Netzwerkten olabilir mi?

Hangi hatayi verdigini ekteki dosyada PDF sayfasi olarak gönderiyorum.

Kod:
Private Sub CommandButton6_Click()
aDat = Range("Schichtplan!C1").Value
asildosyaadi = ActiveWorkbook.Name
ay = Array("A4:AM34", "A35:AM63", "A64:AM94", "A95:AM124", "A125:AM155", "A156:AM185", "A186:AM216", "A217:AM247", "A248:AM277", "A278:AM308", "A309:AM338", "A339:AM369")
deg = Month(Date)
If deg = 0 Then deg = 11
ad = Format(DateSerial(Year(Date), Month(Date) + 1, 1), "mmmm")
dosyaadi = ad & " vom " & aDat & " " & ".xls"
Workbooks(asildosyaadi).Sheets("Schichtplan").Range("A1:AM2," & ay(deg)).Copy
Workbooks.Add
Selection.PasteSpecial Paste:=xlPasteValues, Operation:=xlNone, SkipBlanks _
:=False, Transpose:=False
Selection.PasteSpecial Paste:=xlPasteFormats, Operation:=xlNone, _
SkipBlanks:=False, Transpose:=False
Selection.PasteSpecial Paste:=xlPasteComments, Operation:=xlNone, _
Selection.PasteSpecial Paste:=xlPasteColumnWidths, Operation:=xlNone, _
ActiveSheet.PasteSpecial
ActiveWorkbook.SaveAs Filename:="C:\" & dosyaadi
Application.Dialogs(xlDialogSendMail).Show "[EMAIL="mustermann@muster.de"]mustermann@muster.de[/EMAIL]"
ActiveWorkbook.Close SaveChanges:=True
Workbooks(asildosyaadi).Activate
End Sub
Saygilarimla
kaleci

Excel Vers. ve Dili
Vers. 2013 Almanca
Arkadaslar,

Bir arkadasim soruma su sekilde cevap verdi. Eger evde ayri, is yerinde ayri excelversionu kullaniyorsaniz bu hata olabilir diyor. Eger sebep bu ise, bu hatayi nasil düzeltecegiz? Aceba bir arkadasin bu konu üzerinde tecrübesi varmidir, varsa yardimlarinizi bekliyorum.

Saygilarimla
kaleci