FrontPage te dikey yazl..

Excel Vers. ve Dili
Office 2007 TR
ArkadasLar, kafam cok daLgln oLdugundan exceL de dikey yazl die sormustum. Ama kusuruma bakmayln. AsiL oLay Frontpage te idi orada buLamadlm.. Eger yapabiLen warsa ne mutLu.. SayglLar iyi caLlsmaLar..

en güzeli böyle yapacağın şeyleri resim olarak kaydedip sayfaya koyman.
frontpage böyle şeylere izin vermiyor bildiğim kadarı ile.
flash falan kullanıp yapabilrsin.daha daha değişik programlar.
photoshop öneririm tasarım için en güzeli

Merhaba şöyle birşeyler buldum cözüm olabileceğini zannediyorum. Olmadı dersende canın sağolsun.

Yatay metni dikey metin olarak değiştirme

Bu Yardım konusunda açıklanan özellik veya seçeneklerden bazıları yalnızca Microsoft Office Dil Ayarları kullanılarak Japonca, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince veya Kore dili desteği etkinleştirildiğinde kullanılabilir.

Değiştirmek istediğiniz metni içeren yer tutucuyu (yer tutucular: Çoğu sunu yerleşiminin parçası olan noktalı kenarlıklı kutular. Bu kutular başlık ve gövde metnini veya grafikler, tablolar ve resimler gibi nesneleri tutarlar.) seçin.
Biçimlendirme araç çubuğunda (araç çubuğu: Komutları yürütmek için kullanılan düğmeleri ve seçenekleri olan çubuk. Araç çubuğunu görüntülemek için Araçlar menüsünde Ã?zelleştir seçeneğini ve ardından Araç Çubukları sekmesini tıklatın.), Metin Yönünü Değiştir simgesini tıklatın.
Not Dikey metne dönüştürme işlemi, seçtiğiniz yer tutucudaki tüm metne uygulanır. Ã?rneğin, değiştirmek istediğiniz yer tutucu hem İngilizce, hem de Güney Asya dillerinde metin içeriyorsa, yer tutucudaki tüm metnin yönü dikey olarak değişir.

İpucu

Dikey metni yeniden yatay olarak değiştirmek için değiştirmek istediğiniz metni içeren yer tutucuyu seçin ve Biçimlendirme araç çubuğunda, Metin Yönünü Değiştir simgesini yeniden tıklatın.

Excel Vers. ve Dili
Office 2007 TR
DEneyecegim.. Birazdan makineyi formatLlylp tekrar kurmam gerekiyor.. Ayrlca iLgin icin simdiden tesekkur ederim.. WaLLa Bu forum kuLLanlclLarl iLe gurur duyuyorum.. Cok saoL..