Foruma Tekrar Merhaba!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Excel Vers. ve Dili
excell 2003 türkçe
bazı konularda ekler açılmıyor biliyorumki serverdan silinmiş öyleyse konuyu görüntüleyen arkadaşlar hiçbir şekilde konudan yararlanamıyorlarsa bu konuları silsekte bizde aramalarımızda zaman kaybetmesek acaba bu sayfada mı yoksa ötekindemi diye bazen 11 sayfa geziyorum ama konu boş lütfen bunları silelim ki daha çabuk çözüme ulaşalım bununla ilgili bir konu açılsın ve içerisine konu linklerini atalım ilgili moderatör arkadaşlarımız çözüme ulaştırsınlar lütfen dikkate alınız

Excel Vers. ve Dili
All Versions
Ciddi kayıp olmuş fakat yedeksiz olarak çalışma konusunda cidden üzüldüm. Neyse kalanlar ve elimizdekiler ile desteklersek tekrar toparlanır arşivler.

Böyle resetlemeler insan hayatına da lazım temize çeker insan kendini.

Excel Vers. ve Dili
excel 2007
Herkese merhaba öncelikle. Ayrıca arşiv için üzüldüm. benim bir sorum olacaktı. Excelde bir sayfada listelenmiş ticklenecek şekilde duran seçeneklerden seçtiklerimi(ticklediklerimi yada herhangibir işaretle belirttiklerimi) ikinci bir sayfada satır satır alt alta gösteren bir programa ihtiyacım var. Nerden başlamalıyım. tesekkür ederim simdiden.

Excel Vers. ve Dili
office 2007 türkçe
kardesim herkese ve tüm forum ailesine geçmiş olsun diyorum

Excel Vers. ve Dili
turkce
arkadaşlar yardımınıza ihtıyacım var 5 adet noktamız 27 tane personelımız var bunları a noktasına 3 arkadaş 24/48 ile yerleştirdik b noktası gunduz 1 gece 2 personel c noktasına gunduz 1 gece 2 d noktası gunduz 1 gece 2 kişi duracak şekılde aylık 240 saatı gecmemek şartı ile geri kalan arkadaslarıda e noktasına nasıl istirahat vererek çalıştırabılırız...

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Bu başlık artık amaç dışı kullanılmaya başlandı.

Foruma ilk kayıt olanlar, sanki ilk sorular buraya soruluyormuş gibi düşünüyor sanırım.

Başlık tarafımdan kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...