Forum "GENÇ GELİŞİM" Dergisinde

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Forum "GENÇ GELÝÞÝM" Dergisinde

Merhaba Arkadaşlar,
Forumumuz "Genç Gelişim" dergisinin Aralık sayısında tanıtıldı.
Kişisel gelişim konularına yer veren dergide forumu tanıtan dergi yönetimine buradan teşekkür ediyorum.

Aşağıda gördüğünüz sayfanın sağ üstündeki makale forumumuzun tanıtımı için yazılmış.
Kırmızı başlık yazısının üzerinde de forumun bir ekran görüntüsü yer alıyor.

Yazıyı özellikle bu büyüklükte yayınladık.
Metni merak eden arkadaşların dergiyi almalarını ve bizi tanıtan derginin tirajına katkıda bulunmalarını rica ediyorum.

Ali

Uzman
Excel Vers. ve Dili
İş:Excel 2016-Türkçe
Hüseyin, Bey bu siteyi açıp beni ve diğer değerli arkadaşların faydalamasına önderlik ettiğiniz için çok teşekkürler. Emeğiniz ödenmez :bravo:

Excel Vers. ve Dili
Excel 2002 TR
Kısa sürede nereden nereye geldi sitemiz. Hepimizi tebrik ediyorum. :bravo:

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Bu tüm forum üyelerinin başarısıdır. Herkesi katkılarından dolayı tebrik ve teşekkür ediyorum.

Necdet

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 Türkçe
İnşallah benden sözetmemişlerdir :D adım soyadım meydanda, malum memur adamız, yazmamız doğru kabul edilmiyor :D

Siteyi Kutlarım, kuranları da soru soranları da yanıt verenleride

dEdE

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Ofis 2013 TR 64 Bit
Katkıda bulunan herkesi tebrik ediyorum.
Bu arada Sayın Yesertener endişelenmesin, memurların görevleri ile ilgili konularda yazmaları doğru kabul edilmiyor. Eğitim öğretimde görev almaları ise yasal bir uygulama.
Eee biz burada ne yapıyoruz. Elbette eğitim, eğitim, eğitim.
:D
Saygılar.

neo

:hey: İyi Akşamlar

Fırsat buldukça sizleri tebrik etmekten mutluluk duyuyorum bunuda bir fırsat bilerek hemen değerlendirmek istedim, bir site düşünün hem eğitici hem kaynaştırıcı hem seviyeli nedenebilirki tek istediğim bu siteyi kuran ve yöneten Çok kıymetli üstatların CEMALİNİ görmek ten başka Birşey istemiyorum yada kuran ve yöneten,yardımlarını hiç esirgemeyen Değerli Üstadım Sayın LEVENTM i tanımayı kendisi hakkında bilgi edinmeyi bu VBA kodlarını ögrenmekten çok tanımayı istiyorum. Ufkumu genişlettiniz yardımlarınız ve örnek bir site yönettiğiniz için sizlere Sayılarımı ve Sevgilerimi Sunarım

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Sn neo

Bu güzel sözleriniz nedeniyle öncelikle teşekkür ederim. Beni mahçup ettiniz. :oops: Üstat ünvanını fazlasıyla hakeden değerli üstatlarımız dururken bize ancak çıraklık düşer. Umarım birgün hep beraber gerçek üstat oluruz. Umarım birgün sanal ortamın dışında da tanışma imkanı buluruz.

Yardımlaşma çabalarımız böyle devam ettiği müddetçe daha çok dostluklar oluşacaktır. Bence her şeyden daha önemlisi de budur. Excel sadece bir vesile olmuştur.

Altın Üyelik Bitiş Tarihi
03-03-2022
Türkiye'nin ilk ve tek, tam anlamıyla bir "Excel" forumu olan bu güzel topluluğun saygıdeğer yönetici ve katılımcılarını başarıları nedeniyle kutlarım. :bravo:
Başarıların daimi olması temennisiyle..

Herkese günaydın,

bende bu sitenin bir üyesi olmaktan çok mutluyum.Geçenlerde Baltaş 'ın tertiplediği bir eğitim vardı (Motivasyon).Þirket olarak katıldık.Orada bir soru soruldu.Þu anda en çok tanışmak istediğiniz insanı söylermisiniz diye.Herkes birisini söyledi.Bende sitenin ismini ve haluk hocamın adını verdim [o zamanlar MP3 player vardı gündemde} ve diğer moderatörlerle tanışmak istediğimi söyledim.

Paylaşmak istedim.

Not:Eğitimi veren şirketin ismini yazdım umarım kurallara aykırı değildir.

Selamlar.

Excel Vers. ve Dili
office 2007 tr
bu siteye emeği geçen ve bu sevyelere kadar yükselmesini sağlayan başta sayın adminimiz,medaratör arkadaşlarımız ve tüm üye arkadaşlara katkılarından dolayı teşekkür ederim(sanki site sahibiymişim gibi yazdım ama :D kusura bakmayın) bu başarı bence hepimizin ve bu başarıların devamının geleceği inancım sonsuz ve sınırsız herkese sevgi ve saygılarımla

Excel Vers. ve Dili
2010 - TR!
Sıte gercekten cok guzel excel ve ofis hakkındabı bı suru bılgıye cok rahat ulasabılıyor ve bılgımızı paylsabılıyoruz forumu acan ,kullanan katılımda bulunan herkese tesekurler ısallah daha ıyeye dogru hep beraber gıtmeye devam edıcez cunku excelın ve ofıs dunyasının bı sınırı yok bence.
Sıteyı acan arkadaslarımıza ayrıca saygılarımı sunuyorum ( Bu benım ıcın onemlı bı sey cunku "ender" ınsanlara saygı duyarım :) )

herkese ıyı aksamlar ve ıyı calısmalar :bravo: