Excelde farkli sayfalar arasında da formul kullanma

Excel Vers. ve Dili
2016 türkçe
Merhabalar excelde farkli sayfalrda projelerim var her proje icin normalde eger icinde egersay kullanarak baslangic ve bitis tarihleri arasinda baska makine ve operatornkullanildiginda o sutunda baska makine secin ve baska kisi sevin yaziyor ama ben a projesinde o tarihte o makine ve kisi doluysa diger projede kulllanamam lazim ama o formulleri nasil dogrularim birbinde de hata verir

Mdemir63

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ofis2010 32Bit Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
19-02-2026
Selam
Sorunuzun daha anlaşılır olabilmesi için, örnek bir dosya hazırlayarak neler yapmak istediğinizi
dosya üzerinde belirterek dosya yükleme sitelerinden birine yükleyip , Linkini burada paylaşırsanız
daha çabuk yanıtlar alabilirsiniz.

Not: Örnek dosya orjinal dosyanızla yapısı aynı ama bilgiler orjinal olmamalı

Excel Vers. ve Dili
2016 türkçe
https://lifeboxtransfer.com/s/134dcb8a-cf2d-49d1-8a61-1fc1ced7beb5 link burada sorum su rdf tek saftli cift saftli gibi projerlim var ben uretimi planlamak adina makine ve kisilerin ayni yerde calisamamasina gore bir formul hazirlmama gerkeiyor yani şöyle rdf e bir makina bir kisi atadigimda verilen tarihler arasi o kisi veya makine o tarihte doluysa bana baskq makina secin ve baska kisi secin demesi lazim ama bunu tum projelrde yapmalo nasil yapicam acil