Enter tuşu ile köprü açma....

Excel Vers. ve Dili
2000tr&2003tr
İki bin tr kullandığım bilgisayarda; aynı çalışma kitabı içinde "sayfa1" den diğer excel sayfalara yaptığım köprülere "enter tuşu" ile açıyorum ve sorun yaşamıyorum. Ancak diğer bilgisayarda 2003tr var ve enter tuşu ile alt hücreye geçiyorum. İstediğim şey şu ki; 2003trde de enter tuşu ile aynı kitabın içindeki çeşitli sayfalara değişik köprülere "enter tuşu" ile ulaşabilmek... Yardımcı olabilen arkadaş olursa sevinirim...

Excel Vers. ve Dili
türkçe
dosya

arkadaşım bir dosya eklersen
herhalde çoğu arkadaşımız bunu anlamamıştır
köprü sadece sayfa içindeyse o kolay
ama bi dosya eklersen
hem sağlıklı olur

Excel Vers. ve Dili
2000tr&2003tr
Aynı sayfa değil, aynı çalışma kitabı içerisinde diğer sayfalara köprüdür durum. yani örneğin "sayfa1" de a1 hücresinden "ahmet1" isimli sayfaya köprü yaptım. "sayfa1" de köprü yaptığım hücreye gelip "enter tuşu"na bastığımda "ahmet1" sayfasının ilgili hücresine gitmeli. 2003tr de yaşadığım sıkıntı şu ki; "sayfa1"de köprü olan hücreye fare ile tıkladığımda aynı kitap içindeki deiğer sayfaya atlıyor, ancak enter tuşu ile bir alt hücreye geçiyor.

Excel Vers. ve Dili
türkçe
2003

excel 2003 te enterle köprü özelliği olduğunu düşünmüyorum
ancak mouse la tıkladığında geçiyor
köprüde bence en mantıklısı buton
tavsiye ederim

Excel Vers. ve Dili
2000tr&2003tr
Kimsenin bilgisi yetişemedi, n'apalım... bilen yokmuş netimde, sonuna "tr" koyarız olur biter... "excel"i, ek-sel yapamayız olur biter...