Eğer formülü ve hücre dolgu renkleri

Excel Vers. ve Dili
office 2003 excel türkce
İyi günler arkadaşlar eğer formülüne hücre dolgu renkleriyle ilgili koşul ekleyebilirmiyim mesela "herhangi bir hücredeki değer 200 ün üzerindeyse o değerin olduğu hücrenin dolgu rengi kımızı olsun" gibi bir koşul oluşturabilirmiyim ? Uzun zamandır cevabını aradığım bir sorudur bu eğer yardımcı olursanı sevinirim iyi çalışmalar...

Metin Karaağaç

Uzman
Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 2016 Pro Plus-Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
10-12-2025
"Excel Dersanesi"nden Koşullu Biçimlendirme dersini inceleyiniz.

gezgin-49

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Türkçe 2003
22-09-2028
sn solaksemender istediğiniz işlem koşullu biçimledirme ile yapılır. biçim menüsünden koşullu biçimlendirme seçilerek yapılır örnek dosya ekte, umarım işinize yarar.

Excel Vers. ve Dili
office 2003 excel türkce
Teşekkürler...

Gönderdiğiniz dosya çok işime yaradı sayın gezgin-49. Gösterdiğiniz nezaket ve yardımseverlik için çok teşekkür ederim iyi çalışmalar.

gezgin-49

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Türkçe 2003
22-09-2028
Gönderdiğiniz dosya çok işime yaradı sayın gezgin-49. Gösterdiğiniz nezaket ve yardımseverlik için çok teşekkür ederim iyi çalışmalar.
Estağfirullah ben ne öğrendi isem forumdaki üstadlarımdan öğrendim, asıl onlara teşekkür etmek lazım, ben de sizin aracılığınız ile tüm üstadlarıma buradan teşekkür ediyorum, eğer bir nebze size yardımcı olabildi isem ne mutlu saygılar. iyi çalışmalar sayın Solaksemender.