diğer bilgisayarlarda görünme

Excel Vers. ve Dili
excel 2003
türkçe
arkadaslar benim sorunum şu benim bi fihristim var bu fihristi ağımdaki diğer bilgisayarlarında kullanabilmesini istiyorum ama mesela benim bilgisayarımda yapılan değişikliğin düğer bilgisayarda da değişmesini istiyorum acaba bunu yapmak mümkünmü yardımcı olursanız sevinirim.
not: buna benzer bi yöntem vardı forumda ama ben yapamadım daha detaylı anlatırmısınız. ilginize teşekkürler..

Excel Vers. ve Dili
2003 TR
fihrist

sevgili netbocugu
yapmış olduğunuz değişiklik, işlem yazma silme vs.
hepside anında ağdaki diğer bilgisayarlarda gözükmez
öncelikle ağdan size bağlı kişi sizin enson yaptığınız şekli görür
(İlk açtığındaki durum)
24 saat açık bekletse bile değişiklikleri algılayamaz bunun için sayfayı yeniden kapayıp açması gerekir. tabikide sizde yapmış olduğunuz değişikliği sık sık kaydetmeniz gerekiyor.
sorunuz eğerki aynı çalışma kitabında değişiklik yapmak şeklindeyse;
kullanıcı ve değiştirme parolasıyla halledersiniz yinede bu durumda birinden biri kapalı olması gerekiyor.
acizane anlatmak istedim umarım faydası olmuştur.
sevgilerle

Excel Vers. ve Dili
excel 2003
türkçe
sevgili netbocugu
yapmış olduğunuz değişiklik, işlem yazma silme vs.
hepside anında ağdaki diğer bilgisayarlarda gözükmez
öncelikle ağdan size bağlı kişi sizin enson yaptığınız şekli görür
(İlk açtığındaki durum)
24 saat açık bekletse bile değişiklikleri algılayamaz bunun için sayfayı yeniden kapayıp açması gerekir. tabikide sizde yapmış olduğunuz değişikliği sık sık kaydetmeniz gerekiyor.
sorunuz eğerki aynı çalışma kitabında değişiklik yapmak şeklindeyse;
kullanıcı ve değiştirme parolasıyla halledersiniz yinede bu durumda birinden biri kapalı olması gerekiyor.
acizane anlatmak istedim umarım faydası olmuştur.
sevgilerle
öncelikle ilginize teşekkürler ama benim anlatmak istediğim değiştirdiğim belgeyi anında değil ama açıp kapattıktan sonra yani exceli açtıp kapattıktan sonra değişikliklerin benim yaptığım gibi kalması örneğin benim bi fihristim var buna yeniden 2 kişiyi ekledim ve aynı fihrist agımdaki iki bilgisayarda da var ve fihrist açıldıgında benim eklediğim iki kişinin orda da görülmesi acaba bu mümkün olurmu eger mümkünse gidiş yolunu anlatırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Excel Vers. ve Dili
2003 TR
olay tamam

kardeş anladığım kadarıyla zaten olay tamam
senin en son bıraktığın şekil ne ise diğerleri açtığında aynen göreceklerdir.
(diğerlerinde salt okunur gözükecek) diyelimki senin çalışma kitabın paylaşıma açık olan
"PAYLAŞIYORUM MUTLUYUM" klasöründe "ADRESLER" adlı kitap olsun

vazgeçtim ekte ki dosyada anlatmak daha uygun oldu
sevgilerle

Excel Vers. ve Dili
excel 2003
türkçe
........

teşekkürler demekki yapacağım başka bişey yok ama en çok hoşuma giden netbocugu>cırcırbocugu oldu çok saol ilgilendiğin için

Excel Vers. ve Dili
2003 TR
teşekkürler demekki yapacağım başka bişey yok ama en çok hoşuma giden netbocugu>cırcırbocugu oldu çok saol ilgilendiğin için
Kardeş paylaşmak adına burda herkes elinden geleni yapıyor ayrıca
burada herkeslede aynı dili konuşabildiğimiz için öyle uygun gördüm
netbocugu nickide benim hoşuma gitmişti.:icelim:
hadi sağlıcakla kal.
sevgilerle